شما اینجا هستید
اخبار استان قم » تکريم بازنشستگان، تکريم ارزش‌هاي انساني و اخلاقي است

فرمانده انتظامي استان در ديدار با دو تن از خانواده هاي بازنشتسگان نيروي انتظامي ” محمد رضا قاسمی ” و ” محمد اسماعیلی” گفت: تکريم بازنشستگان ، تکريم ارزش‌هاي انساني و اخلاقي است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار”کاظم مجتبايي” اظهار داشت: بازنشستگان در دوران خدمت خود تجربيات گرانبهايي به دست آورده اند که بايد ساز و کارهاي استفاده از اين تجربيات براي آينده سازمان پليس تهيه شود.

وي فرهنگ بازنشستگي را فراتر از مسايل مادي توصيف كرد و اظهار داشت: اين افراد همانطور كه در گذشته با عشق به لباس مقدس پليس خدمت مي كردند امروز نيز در سنگر بازنشستگي يار و مددكار پليس هستند و مجموعه مديريت فرماندهي انتظامي استان از نظريات ، تجربيات و فكر آنها استفاده مي كند.

فرمانده انتظامي استان با بيان اينكه بازنشستگان ناجا نبايد فراموش شوند، اظهار داشت: اين افراد متعهد به نظام و انقلاب بوده و تا نفس در سينه دارند آماده خدمت هستند و هر دستگاه و سازماني كه بخواهد مي تواند از تجربيات و نظريات آنان استفاده كند.

سردار مجتبايي با اشاره به اين که بازنشستگان گنجينه‌ تجربه و خدمت به مردم هستند،خاطرنشان کرد: تکريم بازنشستگان ، تکريم ارزش‌هاي انساني و اخلاقي است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی