شما اینجا هستید
اخبار استان قم » توسعه پایگاه های ورزش صبحگاهی وعصرگاهی در اولویت ما است

رئیس هیئت ورزش های همگانی استان قم گفت:توسعه پایگاه های ورزش صبحگاهی وعصرگاهی در اولویت ما درسال جاری  است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رهپویان قم ، اسماعیل زند صبح امروز  در گفتگو با خبرنگاران  اظهار داشت: ما سال گذشته ۲۴پایگاه ورزش صبحگاهی وعصرگاهی در شهر قم داشتیم و توسعه پایگاه های ورزش صبحگاهی وعصرگاهی در اولویت ما درسال جاری  است.

وی افزود:توجه به رسانه ها از اولویت های دیگر این هیئت است ودر نظر داریم که از این به بعد برای اطلاع رسانی از برنامه های ورزش های همگانی،از بازوی رسانه ها بیشتر استفاده کنیم.

وی به دیگر برنامه های این هیئت اشاره کرد وخاطر نشان کرد:ما در  روزجهانی مبارزه با مواد مخدر  در روز جمعه مسابقه بزرگ طناب زنی و… برگزار خواهیم کرد.

همچنین در دهه کرامت نیز در دریاچه بوستان جوان برنامه های ورزشی فرهنگی  خواهیم داشت که طی آن مسابقات متنوع ورزشی برای خانواده های برگزار خواهیم کرد.

وی گفت:برگزاری همایش بزرگ پیاده روی باهمکاری آب منطقه ای  باعنوان حامیان آب احتمالا ۲۱تیر ماه  از جلوی سازمان آب از بلوار الغدیر تابوستان علوی  و…از دیگر برنامه های هیئت ورزش های همگانی خواهد بود.

وی در پایان خاطر نشان کرد:هم اکنون ۴۲ هیئت ورزشی فعال در استان داریم که هیئت ورز های همگانی با داشتن بیش از ۷۵۰۰ورزشکار،بزرگترین آن ودر رتبه اول قرار دارد وپس از آن هیئت فوتبال با ۷هزار نفر عضو در رتبه دوم قرار دارد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی