همزمان باسالروز ورودحضرت معصومه(س)به قم:

توزیع مرحله بیستم ازبسته های غذایی میان محرومان

همزمان با سالروز ورود کریمه اهل بیت به شهر مقدس قم، بیستمین مرحله از رزمایش انفاق در حال انجام است. به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ،حجت الاسلام احمد قادری با اعلام این خبر گفت: در آستانه سالروز ورود تاریخی و مبارک حضرت فاطمه معصومه علیها السلام به قم و تولد شهید شفیعی، بیستمین مرحله […]

همزمان با سالروز ورود کریمه اهل بیت به شهر مقدس قم، بیستمین مرحله از رزمایش انفاق در حال انجام است.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ،حجت الاسلام احمد قادری با اعلام این خبر گفت: در آستانه سالروز ورود تاریخی و مبارک حضرت فاطمه معصومه علیها السلام به قم و تولد شهید شفیعی، بیستمین مرحله از #کمکهایمومنانه توسط خیریه شهید محمد رضا شفیعی، بین نیازمندانِ آبرومند، توزیع می شود.

وی با بیان اینکه خیریه، در هر مرحله از توزیع بسته های معیشتی، مناسب های ملی و مذهبی را مدّ نظر قرار می دهد گفت: از جمله سیاست های خیریه شهید محمد رضا شفیعی، اهتمام بر تعظیم شعائر و مناسبت های دینی است که در کنار کمک های مؤمنانه، یک عملیات فرهنگی نیز صورت پذیرد و این بار، همزمان با سالروز ورود اخت الرضا علیها السلام به قم که مصادف با روزهای تولد شهید محمد رضا شفیعی در اوائل آبان ماه سال ۱۳۶۴ هست، این بسته را توزیع خواهیم کرد.

مسئول خیریه شهید محمد رضا شفیعی ادامه داد: از ابتدای همه گیری بیماری کرونا، این بیستمین مرحله از توزیع بسته های معیشتی هست که بین نیازمندان تحت پوشش خیریه، توزیع می شود.

وی با اشاره به تاکید رهبر عزیز انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران کنگره سه هزار و ۵۳۵ شهید استان زنجان، بر زنده نگه داشتن نام شهدا در جامعه، گفت: باورمان این است که انتشار عکس و نام شهدا، در تقویت روحیه هم نوع دوستی، ایثار و فداکاری بین مردم، اثری مستقیم دارد؛ به همین خاطر در هر مرحله از توزیع بسته ها، یک عکس از شهید محمد رضا شفیعی که در گوشه سمت راست آن، تصویر امام راحل و رهبر انقلاب هست را در بسته ها قرار می دهیم که زیر آن نوشته: “از طرف شهید محمد رضا شفیعی”
مسئول گروه جهادی شهید محمد رضا شفیعی، جامعه هدف خیریه را خانواده های بی بضاعت، ایتام، بیمارانِ نیازمند، طلاب جامعه المصطفی و..‌. دانست و گفت: در این مرحله از #کمکهایمؤمنانه، اقلامی چون: روغن مایع، رُب، ماکارونی، سویا، نان جو، حلوا ارده، پنیر صبحانه و …، اهدا می شود.
وی گفت: نیکوکارانی که تمایل به مشارکت نقدی و غیر نقدی در فعالیت های خیریه را دارند می توانند از طریق عضویت در کانال خیریه و ارسال پیام به آدرس https://eitaa.com/joinchat/shahidmohammadrezashafiei در پیام رسان ایتا و http://sapp.ir/shahidmohammadrezashafiei در پیام رسان سروش، اقدام نمایند.