تلویزیون اینترنتی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران افتتاح می‌شود

طی مراسمی با سخنان حجت‌الاسلام و المسلمین بهجت‌پور تلویزیون اینترنتی کوثر وابسته به مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران راه‌اندازی می‌شود. به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران تلویزیون اینترنتی کوثر روز پنج شنبه ششم آذر همزمان با سالروز وفات کریمه اهل بیت ساعت ۹ صبح در […]

طی مراسمی با سخنان حجت‌الاسلام و المسلمین بهجت‌پور تلویزیون اینترنتی کوثر وابسته به مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران تلویزیون اینترنتی کوثر روز پنج شنبه ششم آذر همزمان با سالروز وفات کریمه اهل بیت ساعت ۹ صبح در دو استودیو و با ارتباط با حرم مطهر حضرت معصومه(س) با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین بهجت پور مدیر حوزه‌های علمیه خواهران و خانم دکتر علاسوند عضو شورای سیاستگذاری حوزه‌های علمیه خواهران کار خود را آغاز خواهد کرد.

این رسانه در روزهای دوشنبه و چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۱ پخش آزمایشی خواهد داشت.

توجه ویژه به مخاطبان به‌عنوان سرمایه های اجتماعی، همکاری همه‌جانبه با تولیدکنندگان و تهیه‌کنندگان محتوا در رادیو و تلویزیون، توجه به طلاب جوان و پرانگیزه و حمایت از استعدادهای کمتر دیده شده در حوزه برنامه‌سازی و ایده‌پردازی از اهداف تلویزیون اینترنتی کوثر است.

در ایام شیوع بیماری کرونا برنامه‌های آموزشی، فرهنگی و پژوهشی به صورت مجازی دنبال می‌شود و بسترهای اجرای برنامه‌های مجازی به منظور استفاده و بهره‌برداری مخاطبان حوزوی با توسعه فراوانی همراه بوده‌اند.

در این راستا پیش از این سامانه مدرس به عنوان جایگزین کلاس‌های حضوری از سوی مرکز فناوری اطلاعات حوزه‌های علمیه خواهران راه‌اندازی شده و تاکنون هزاران ساعت آموزشی از طریق این سامانه برگزار شده است.

اکنون و با افزایش برنامه‌ها، سخنرانی‌ها و مراسم مجازی که با مخاطب سراسری و عمومی از سوی ستاد مرکز، مدیریت‌های استانی و مدارس علمیه خواهران برگزار می‌شود، اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران تلویزیون اینترنتی خود را به منظور بهره‌برداری عمومی از این برنامه‌ها افتتاح می‌کند.

علاقه‌مندان به استفاده از برنامه‌های این رسانه از آدرس live.whc.ir می‌توانند برنامه‌های آن را مشاهده کنند.