تقدير حضرت آيت الله العظمي “مکارم شيرازي” از عملکرد نيروي انتظامي

حضرت آيت الله العظمي “مکارم شيرازي” از مراجع تقليد، طي تماس تلفني با فرمانده نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران از مدیریت توام با صبر و حوصله پليس در ناآرامي هاي هفته گذشته تقدير کرد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از پايگاه خبري پليس، اين مرجع تقليد در حاشيه ديدار سردار مجتبايي […]

حضرت آيت الله العظمي “مکارم شيرازي” از مراجع تقليد، طي تماس تلفني با فرمانده نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران از مدیریت توام با صبر و حوصله پليس در ناآرامي هاي هفته گذشته تقدير کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از پايگاه خبري پليس، اين مرجع تقليد در حاشيه ديدار سردار مجتبايي فرمانده انتظامي استان قم با وي، در تماسي تلفني با فرمانده ناجا ضمن آرزوي توفيق، از حضور آگاهانه و با محبت توام با صبر و حوصله پليس در روزهاي اخير قدرداني کرد.

وي با بيان اين که دشمنان در ۴۰ سال گذشته هيچ گاه دست از دشمني با نظام اسلامي برنداشته اند، بر ضرورت وحدت، بيداري و آگاهي بيش از پيش مردم تاکيد کرد.

مفسر قرآن کريم با بيان اين که دشمنان در سال هاي پس از انقلاب همواره در حال دست و پا زدن بوده تا در عزم و اراده مردم خلل ايجاد کنند، از مديريت مطلوب توام با قدرت نيروي انتظامي قدرداني کرد.

حضرت آيت الله مکارم شيرازي با اشاره به اين که با وجود گذشت حدود ۴۰ سال از انقلاب اسلامي دشمنان عليه کشور دست برنداشته اند، بر سالم سازي و نگاه جدي تر مسئولان نسبت به فضای مجازی تاکيد کرد.