شما اینجا هستید
اقتصاد » تعامل بااپراتورهای ارائه دهنده خدمات ارتباطی،ازاولویت های شرکت مخابرات

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، در نشست خبری آنلاین با خبرنگاران حوزه ICT که امروز دوشنبه ۲۹ اردیبهشت برگزار شد، اظهار داشت: شرکت مخابرات ایران به عنوان بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین نشان ارتباطی کشور آمادگی دارد با هدف رشد و شکوفایی خدمات و محصولات ارتباطی کشور و محقق شدن جهش تولید، با همه فعالان حوزه ارتباطات و مخابرات تعاملات گسترده ای را برقرار سازد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس صدری در این نشست ضمن اعلام مطلب فوق اظهار داشت: توسعه زیرساخت شبکه و تعامل با بخش خصوصی از مهمترین اولویت های فعالیت مخابرات در دو سال گذشته بوده است، به نحوی که در ابتدای فعالیت تیم مدیریت فعلی در شرکت مخابرات ایران وضعیت شبکه‌ی انتقال مناسب نبود و اپراتورهای بزرگ همراه اول و ایرانسل از ما در استان‌های مختلف درخواست ظرفیت کرده بودند ولی ما نمی‌توانستیم پاسخگو باشیم، اما اکنون با برقراری ارتباطات و تعاملات گسترده با تمام اپراتورهای ثابت و سیار، بازار ارتباطات کشور از هم افزایی بسیار بیشتری برخوردار شده است.

وی افزود: خدمات تامین زیرساخت‌ها، فضا، پاور و لینک و خدمات نگهداری از کارهای مهم شرکت مخابرات ایران است که به همه فعالان حوزه ارتباطات با رعایت قوانین عرضه می‌ شود.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران افزود: درب مخابرات به روی شرکت‌های داخلی دیگر در حوزه‌های مختلف باز است و استفاده از تولید داخل علاوه بر کاهش ارزبری گسترده، موجب تحقق شعار رونق تولید شده که مورد تاکید مقام معظم رهبری و به عنوان شعار سال انتخاب شده است.

مهندس صدری با تاکید بر تعامل صددرصدی با تمام شرکت‌های بخش خصوصی خاطرنشان کرد: امیدواریم این تعاملات به گسترده تر شدن بازار ارتباطات کشور در چارچوب مشتری محوری و ارائه خدمات باکیفیت تر منجر شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی