بیش از۱۱۰میلیاردریال خدمات کمیته امداد قم به نیازمندان درماه رمضان سال۹۹

مدیرکل کمیته امداد استان قم از ارائه ۱۱۰ میلیارد و ۷۰۸ میلیون ریال خدمات به نیازمندان در ماه مبارک رمضان سال گذشته خبر داد و خواستار مشارکت جدی‌تر مردم در سال جاری شد. به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم  به نقل از اطلاع‌رسانی کمیته امداد، اکبر میرشکار، مدیرکل کمیته امداد استان قم ضمن تبریک حلول […]

مدیرکل کمیته امداد استان قم از ارائه ۱۱۰ میلیارد و ۷۰۸ میلیون ریال خدمات به نیازمندان در ماه مبارک رمضان سال گذشته خبر داد و خواستار مشارکت جدی‌تر مردم در سال جاری شد.
به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم  به نقل از اطلاع‌رسانی کمیته امداد، اکبر میرشکار، مدیرکل کمیته امداد استان قم ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان گفت: با مشارکت مردم نیکوکار و خیران، در ماه مبارک رمضان سال گذشته خدمات قابل‌توجهی به نیازمندان ارائه شد و من از آن‌ها تشکر می‌کنم.
وی خدمات این نهاد در ماه رمضان سال گذشته را در چهار سرفصل عنوان و اظهار کرد: در سال گذشته ضمن پرداخت وجه نقد و بُن غیر نقدی به تعدادی از خانواده‌ها به میزان قابل‌توجهی سبد کالا و غذای گرم نیز در بین نیازمندان توزیع شد.
میرشکار از پرداخت بُن غیر نقدی به ۱۰۴ خانوار و واریز وجه نقد ویژه ماه مبارک رمضان به‌حساب هفت هزار و ۳۶۷ سرپرست خانوار خبر داد و گفت: در سال گذشته ۱۳ هزار و ۶۵۶ سبد کالا نیز در بین افراد بی‌بضاعت توزیع شد.
وی افزود: این سبدهای کالا که در مقاطع مختلف و به‌صورت متنوع به خانواده‌های نیازمند تحویل شد شامل برنج، روغن، تخم‌مرغ، رب گوجه‌فرنگی، ماکارونی، حبوبات، چای، پنیر و خرما بوده است.
میرشکار بابیان اینکه در سال ۹۹ طرح آشپزخانه‌های مهدوی در سراسر کشور راه‌اندازی شد تصریح کرد: در استان قم نیز ۱۴۰ هزار پُرس غذای گرم پخت و در بین ایتام و محرومان توزیع شد.
مدیرکل کمیته امداد استان قم از جمع‌آوری حدود دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال فطریه در عید سعید فطر سال گذشته خبر داد و گفت: مجموع خدمات ارائه‌شده این نهاد در ماه مبارک رمضان سال گذشته هم ۱۱۰ میلیارد و ۷۰۸ میلیون بوده است.
وی با اعلام اینکه قصد داریم در ماه رمضان امسال نیز ۲۰۰ هزار پُرس غذای گرم در بین نیازمندان توزیع کنیم از مردم و خیران خواست تا به هر شکل ممکن این نهاد را در این امر خداپسندانه یاری کنند.