شما اینجا هستید
اخبار استان قم » بوستان نجمه به شهرداری قم واگذاری می شود

مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم با اشاره به روند مناسب احداث بوستان های بانوان و خانواده در مناطق شهری، گفت: با توجه به امضای توافق بین شهرداری و آستان مقدس کریمه اهل بیت(س) بوستان بانوان نجمه به شهرداری قم واگذار می شود و بخش انتهایی این بوستان به عنوان باغ بانوان و خانواده مورد استفاده شهروندان قرار خواهد گرفت.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ،پیام جوادیان با اشاره به روند مناسب توسعه بوستان‌های بانوان و خانواده در مناطق شهری، اظهار داشت: باغ رنجبر در محدوده شهرداری منطقه ۳ بعد از تملک برای بوستان بانوان و خانواده آماده سازی خواهد شد همچنین قطعه زمین ۹ هزار متری در محدوده شهرداری منطقه ۵ در خیابان شهید کبیری و شهید کلهری نیز مراحل تملک و امضاء توافقنامه را سپری می نماید.

وی با اشاره به تکمیل پروژه ۱٫۳ هکتاری بوستان بانوان و خانواده در محدوده شهرداری منطقه هشت، گفت: در محدوده شهرداری منطقه ۶ نیز بوستان بانوان و خانواده در بلوار کارگر تکمیل شده و در حال حاضر با عنوان بوستان اردیبهشت در حال بهره برداری است، همچنین بوستان همت نیز برای استفاده بانوان آماده‌سازی خواهد شد.

وی ادامه داد: در تلاشیم بوستان های بانوان با در نظر گرفتن فصول سال تا غروب آفتاب در اختیار بانوان و پس از آن برای خانواده ها باشد تا از این ظرفیت به طور کامل بهره برداری شود.
به گفته مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم، بوستان‌های بانوان باید از همه امکانات تفریحی و رفاهی بهره مند باشد و این ظرفیت ها در نظر گرفته شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی