در دیدار امیر سرتیپ اسماعیلی با قهرمان سنگین وزن کشتی آزاد جهان عنوان شد؛

به دور از تمام مسائل سیاسی سرباز رهبری و ولی فقیه باشید

فرمانده سابق قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) در دیدار قهرمان سنگین وزن کشتی آزاد جهان با بیان اینکه به دور از تمام مسائل سیاسی سرباز رهبری و ولی فقیه باشید، گفت: در تمام میادین دعای مقام معظم رهبری و ملت بزرگ ایران پشت سر شماست. به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ،امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی […]

فرمانده سابق قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) در دیدار قهرمان سنگین وزن کشتی آزاد جهان با بیان اینکه به دور از تمام مسائل سیاسی سرباز رهبری و ولی فقیه باشید، گفت: در تمام میادین دعای مقام معظم رهبری و ملت بزرگ ایران پشت سر شماست.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ،امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی دستیار و مشاور فرمانده کل ارتش و فرمانده سابق قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا(ص)دیروز دوشنبه ۲۷ مهرماه با امیرحسین زارع قهرمان سنگین وزن کشتی آزاد جهان در ستاد کل ارتش دیدار داشت.

در این دیدار که نیز پدر و مادر این قهرمان ملی حضور داشتند، امیر اسماعیلی بیان کرد: همیشه به دور از تمام مسائل سیاسی سرباز رهبری و ولی فقیه باشید و سرباز بودن در همه سطوح زندگی خود اجرا کن و مطمئن باش در تمام میادین دعای مقام معظم رهبری و ملت بزرگ ایران پشت سر شماست.

دستیار و مشاور فرمانده کل ارتش با بیان اینکه دل مقام معظم رهبری، خانواده معظم شهدا، ملت بزرگ ایران بالاخص جوانان از این قهرمانی ها بسیار شاد شد، افزود: میادین ورزشی هیج فرقی با جبهه های نبرد علیه دشمن کشور ندارد، اجر شما همانند اجر شهدا می باشد.

فرمانده سابق قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) با تشکر از پدر و مادر امیرحسین زارع بایت تربیت این قهرمان، این دیدار را صرفا جهت قدردانی از زحمات این جوان ارزشمند کشتی کشور عنوان نمود.

در پایان این دیدار امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی چفیه مقام معظم رهبری را به مادر این قهرمان ملی اهدا و با یک جلد قرآن مجید از زحمات امیرحسین زارع تقدیر کرد.