شما اینجا هستید
اخبار استان قم » بهره برداری از مجتمع آبرسانی قاهان در هفته دولت

معاون بهره‌برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب استان قم از پیشرفت ۷۰ درصدی مجتمع آبرسانی قاهان خبر داد و گفت: این پروژه در هفته دولت امسال به صورت کامل وارد مدار بهره‌برداری می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قم، مهندس “جاسب زنگنه اینالو” با اشاره به یکپارچه‌سازی شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی اظهار کرد:  یکپارچه‌سازی موجب هم افزایی در اجرای پروژه‌های آب و فاضلاب استان به ویژه تسریع در تکمیل مجتمع‌های آبرسانی روستایی شد.

وی تکمیل مجتمع آبرسانی قاهان را از جمله این پروژه‌ها ذکر کرد و  پیشرفت ۷۰ درصدی این پروژه مورد تاکید قرار داد و گفت: با توجه به فرسوده بودن مخزن فعلی و به منظور بهبود فشار آب در بالادست مجتمع آبرسانی قاهان در اولویت بهره‌برداری قرار گرفت.

معاون بهره‌برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب استان قم با اشاره به احداث یک مخزن هزار مترمکعبی و ۵۰۰ متر لوله‌گذاری برای تکمیل این پروژه خاطرنشان کرد: این مجتمع آبرسانی در مجموع با اعتباری بالغ بر ۱۸ میلیارد ریال از محل اعتبارات تکمیل مجتمع‌های آبرسانی روستایی اولویت دار به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی از بهره‌برداری از مجتمع آبرسانی قاهان در هفته دولت خبر داد و یادآور شد: بهره‌برداری از این پروژه موجب بهبودی وضعیت تامین آب در روستای قاهان شده و آب با فشار مناسب به تمام مناطق روستا خواهد رسید.

وی شرکت‌های هفت گردوت پارس و مهد گستر قم را پیمانکار و مهندسین مشاور طرح افرا را مشاور این پروژه اعلام کرد و حصارکشی به طول ۱۰۰ متر، محوطه‌سازی به حجم ۶۰۰ مترمربع، ساخت اتاقک شیرآلات، ایجاد جاده دسترسی به طول ۶۰۰ متر و ساخت ۲ باب حوضچه شیرآلات را از دیگر جزییات این پروژه برشمرد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی