شما اینجا هستید
اخبار استان قم » بسته هاي تشويقي براي افزايش ازدواج درنظر گرفته شود

استاندار قم خواستار ارائه ي بسته هاي تشويقي جهت افزايش ازدواج جوانان در استان قم شد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از روابط عمومي استانداري قم سيد مهدي صادقي استاندار قم در جلسه ساماندهي امور جوانان استان قم طي سخناني استفاده از ظرفيت هاي كارشناسي جوانان در دستگاه هاي اجرايي را خواستار شد و گفت: گاهي پيشنهاداتي از سوي اين قشر مطرح مي شود كه مشكلات پيچيده اي را مرتفع مي نمايد.

استاندار قم ارائه ي بسته هاي تشويقي براي افزايش ازدواج در بين جوانان را نيز خواستار شد و افزود: ادارات دولتي نيز مي توانند با در نظر گرفتن اين بسته ها نسبت به ترغيب كاركنان مجرد براي ازدواج اقدام نمايند.

صادقي در بخش ديگري از سخنان خود هدف گذاري  دشمنان براي ايجاد اختلال در كشور را مورد توجه قرار داد و گفت: هدف دشمن كليت نظام است و فشار اقتصادي و تهييج خواسته هاي منطقي مردم از مهمترين ابزارهاي آنها براي دستيابي به اين هدف است.

وي با بيان اينكه بخش قابل توجهي از مشكلات اقتصادي كنوني كشور نتيجه ي جنگ رواني است افزود: جلب اعتماد عمومي و همراه نمودن مردم با سياست هاي نظام از وظايف مسئولان در اين شرايط مي باشد.

سيد محمدرضا هاشمي معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استاندار قم نيز در اين جلسه با بيان اينكه آموزش هاي قبل از ازدواج كه توسط دانشگاه علوم پزشكي قم برگزار مي شود از دو ساعت به هشت ساعت افزايش يافته است اظهار داشت: اين مسئله در افزايش آگاهي هاي زوج هاي جوان و كاهش آمار طلاق تاثيرگذار خواهد بود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی