برگزاری مراسم تجلیل از ورزشکاران و مربیان رزمی درقم

مراسم تجلیل از ورزشکاران و مربیان برتر استان توسط هیئت ورزشهای رزمی بسیج استان قم برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم؛ مراسم تجلیل از ورزشکاران و مربیان برتر استان توسط هیئت ورزشهای رزمی بسیج استان روز جمعه ۲۵ بهمن در میدان بسیج سالن ورزشی شهید ابراهیمی با حضور بسیجیان و خانواده‌های ورزشکاران برگزار […]

مراسم تجلیل از ورزشکاران و مربیان برتر استان توسط هیئت ورزشهای رزمی بسیج استان قم برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم؛ مراسم تجلیل از ورزشکاران و مربیان برتر استان توسط هیئت ورزشهای رزمی بسیج استان روز جمعه ۲۵ بهمن در میدان بسیج سالن ورزشی شهید ابراهیمی با حضور بسیجیان و خانواده‌های ورزشکاران برگزار گردید.
در این برنامه سرگرد میثم کوهی مسئول تربیت بدنی سپاه علی بن ابیطالب استان قم در سخنان خود فرمودند طی مسابقات رزمی با حضور ۱۹۰ ورزشکار از ۱۸ منطقه استان در رشته های مختلف برگزار گردید.
سرهنگ کبیری پور معاون هماهنگ کننده سپاه استان قم در سخنانی ضمن تبریک بهخانپاده ها و مادران بسیجیان به مناسبت سالروز ولادت حضرت زهرا سلام الله علیه فرمودند: قدم برداشتن برای اسلام و سربازی امام زمان عج افتخار ما و بسیجیان است که ما افتخار این را داریم و اگر در راه معاش خانواده قدمی برداشته شود کمتر از جهاد و شهادت نیست که بسیجیان با حضور در عرصه و ورزش نیز در این راه قدم بر میدارند.
در پایان از برترین مربیان رشته های رزمی و برندگان مسابقات رزمی تقدیر و تجلیل به عمل آمد.