بازدید نوروزی فرماندار قم از مرکز شبانه روزی حضرت حمزه (ع)

سید مرتضی حیدری فرماندار قم در اولین روز کاری سال ۱۴۰۰ با حضور در مرکز شبانه روزی حضرت حمزه (ع) با ایتام و کودکان بی سرپرست دیدار کرد. به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم،در جریان این بازید که با رعایت دستورالعملهای بهداشتی و با حضور مدیر کل بهزیستی استان قم برگزار شد فرماندار قم از […]

سید مرتضی حیدری فرماندار قم در اولین روز کاری سال ۱۴۰۰ با حضور در مرکز شبانه روزی حضرت حمزه (ع) با ایتام و کودکان بی سرپرست دیدار کرد.
به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم،در جریان این بازید که با رعایت دستورالعملهای بهداشتی و با حضور مدیر کل بهزیستی استان قم برگزار شد فرماندار قم از نزدیک در جریان ارائه خدمت به ایتام و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست قرار گرفت.
دکتر مهدی پهلوانی مدیرکل بهزیستی استان قم ضمن تبریک سال نو و تقدیر از حمایت های ارزنده فرماندار محترم قم از مجموعه بهزیستی وجامعه هدف سازمان ، با اشاره به ارائه خدمت به ۲۴۰ کودک یتیم و بی سرپرست و بدسرپرست در استان افزود : در حال حاضر ۱۴۰ کودک به صورت امداد بگیر با حمایت بهزیستی در منازل بستگان درجه یک خود زندگی می کنند و از حمایتهای قانونی بهزیستی برخوردارند و ۱۰۰ کودک از نوزادی تا ۱۸سالگی در ۶ مرکز شبانه روزی استان قم نگهداری می شوند.
پهلوانی با اشاره به محدودیتهای کرونایی و ممنوعیت بازدید از مراکز بهزیستی افزود: مرکز حضرت حمزه (ع) که با مجوز و تحت نظارت بهزیستی فعالیت می کند شامل دو بخش است که در بخش اول کودکان ۳ تا ۶ سال دختر و پسر به تعداد ۱۷ نفر نگهداری می شوند و در بخش دوم ۱۵ کودک پسر ۷ تا ۱۲ سال حضور دارند.