اهدای ۱۵۰ سری جهیزیه و هزینه ازدواج در دهه کرامت

در دهه کرامت امسال ۱۵۰ سری جهیزیه و هدیه ازدواج، ۱۵۰ دستگاه کولر، ۵۰۰ کیلوگرم گوشت نذری و ۷۰۰۰ پرس غذای گرم نیز در بین نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد قم توزیع می شود. به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از کمیته امداد، اکبر میرشکار، مدیرکل کمیته امداد استان قم با بیان اینکه […]

در دهه کرامت امسال ۱۵۰ سری جهیزیه و هدیه ازدواج، ۱۵۰ دستگاه کولر، ۵۰۰ کیلوگرم گوشت نذری و ۷۰۰۰ پرس غذای گرم نیز در بین نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد قم توزیع می شود.
به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از کمیته امداد، اکبر میرشکار، مدیرکل کمیته امداد استان قم با بیان اینکه امسال نیز مانند سالهای گذشته به نوعروسان تحت حمایت، کمک جهیزیه اهدا می شود گفت: در نخستین مرحله از توزیع جهیزیه در دهه کرامت امسال، ۱۰۳ سری جهیزیه به ارزشی نزدیک به ۲۵ میلیارد ریال و سه میلیارد و ۷۶۰ میلیون ریال هزینه ازدواج به ۴۷ نفر از دامادهای تحت حمایت، طی مراسمی در حرم مطهر به نوعروسان تحت حمایت اهدا خواهد شد.
وی افزود: در این مرحله از توزیع جهیزیه نوعروسان پنج قلم کالای اساسی شامل یخچال، تلویزیون، ماشین لباسشوئی، جارو برقی و اجاق گاز به آنها اهدا خواهد شد.
میرشکار، از توزیع ۵۰۰ کیلوگرم گوشت نذری بین نیازمندان خبر داد و گفت: امدادگران کمیته امداد، از روز ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س) تا روز میلاد فرخنده حضرت امام رضا (ع) هفت هزار پُرس غذای گرم متبرّک این آستان مقدس را درب منازل مددجویان این نهاد توزیع خواهند کرد.
وی همچنین نزدیک شدن فصل گرما را یادآور شد و گفت: ۱۵۰ دستگاه کولر آبی به ارزش ۶۳۰ میلیون ریال نیز تهیه شده که در سریعترین زمان ممکن در اختیار خانوارهای نیازمند وسایل سرمایشی قرار خواهد گرفت.