شما اینجا هستید
حوزه » اهانت‌ها سرعت گسترش اسلام را بیشتر می‌کند

مدیر حوزه‌های علمیه خواهران ضمن محکوم کردن اهانت به ساحت مقدس رسول الله(ص) گفت: این اهانت‌ها باعث افزایش سرعت گرایش به اسلام و گسترش اسلام می‌شود.

به گزارش  پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالکریم بهجت‌پور در سخنرانی برخط در جمع حافظان قرآن کریم اصفهان در محفل قرآنی مجازی با اشاره به انتشار کاریکاتور اهانت‌آمیز به پیامبر عظیم‌الشان و حمایت رییس جمهور غافل، جاهل و اسلام‌ستیز فرانسه از آن گفت: باید به آقای مکرون گفت این پیام جهانی شده است و همان گونه که توطئه آمریکا که با استخدام مزدوان تکفیری تلاش می‌کند تا نور قرآن و پیامبر را خاموش کند به نتیجه نرسید، توهین‌ها و تحقیرهای شما به اسلام و رسول الله(ص) نتیجه نخواهد داد.

وی با اشاره به اعلام خطر کشیش معروف نسبت به گسترش اسلام در فرانسه اظهار کرد: آن کشیش می‌گوید «اسلام در حال درنوردیدن فرانسه است و اگر فکری نکنیم در دهه‌های آینده مسلمانان اکثر فرانسه را تشکیل می‌دهند»، اما این اتفاق نه‌تنها در فرانسه بلکه در عالم فراگیر می‌شود چنان که خداوند فرموده است: «و ما هو الا ذکر للعالمین».

مدیر حوزه‌های علمیه خواهران خطاب به اسلام‌ستیزان گفت: تصور نکنید با این تلاش‌ها از گسترش اسلام جلوگیری می‌شود بلکه اثر تلاش‌های شما تسریع این حادثه است، چنان که تجربه نشان داده است هر چه تلاش دشمنان بیشتر شود گسترش اسلام بیشتر می‌شود و با تبدیل شدن اسلام به مساله مردم، فرصت شنیده شدن پیام اسلام فراهم می‌آید.

وی اضافه کرد: به خود می‌بالیم که دشمن نادان و دشمن دانا هردو در خدمت مقاصد اسلامی و شنیده شدن صدای اسلام هستند و خدا را شاکریم که چنین نصرت و یاری را از مسلمانان و حرکت اسلامی دارد.

حجت‌الاسلام و المسلمین بهجت‌پور با بیان اینکه دشمنان از واهمه سرعت چشمگیر گسترش اسلام،‌ جریان تکفیری را ایجاد کردند تا فروغ اسلام را کم کنند، گفت: این کار، اسلام نااسلام را از اسلام حقیقی جدا کرد و نشان داد شاگردان رسول اعظم به جز تکفیری‌ها و دست‌نشاندهنده‌‌های دشمنان هستند.

وی در قسمت دیگری از سخنان خود با اشاره به جایگاه اصفهان در نشر معارف اسلامی گفت: زیرساخت‌های استوار که در طول قرن‌های متمادی در اصفهان شکل گرفته است، زمینه مناسبی برای فعالیت‌های قرآنی در این استان است.

وی با اشاره به حوزه‌های علمیه ارزشمند و شخصیت‌های توانا در استان اصفهان افزود: این سرمایه‌ها زمینه را برای برداشتن گام‌های بلند فراهم کرده است و باید از این سرمایه‌ها بهره برد تا این استان در ابعاد مختلف قرآنی به قطب فعالیت‌های ارزشمند تبدیل شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی