شما اینجا هستید
اخبار استان قم » انتقال زباله‌های عفونی بیمارستان‌های کامکار و فرقانی با ناوگان ویژه

مدیرکل نظارت و هماهنگی امور خدمات شهری شهرداری قم از انتقال زباله‌های عفونی بیمارستان‌های کامکار و فرقانی با ناوگان ویژه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم، سیدمحسن میرهادی در جلسه آموزش و پیشگیری از شیوع بیماری‌های واگیردار با حضور ناظران خدمات شهری مناطق، با تاکید بر رعایت موارد بهداشتی از سوی نیروهای خدمات شهری و فضای سبز، اظهار کرد: رعایت الزامات بهداشتی و سلامتی از سوی پیمانکاران و کارگران خدمات شهری باید نظارت شود.

مدیرکل نظارت و هماهنگی امور خدمات شهری شهرداری قم با اشاره به لزوم آموزش کارگران در خصوص نشانه‌های بیماری‌های ویروسی، تصریح کرد: خصوصا در مورد ویروس کرونا باید پاکبانان و کارگران فضای سبز توجیه شوند تا با تدابیر بهداشتی به کار خود ادامه دهند.

میرهادی با تاکید بر ضرورت اهتمام نیروهای شهرداری بر استمرار خدمت به شهر، گفت: ما نمی‌توانیم نظافت شهر را به دلیل شیوع بیماری یا هرچیز دیگری تعطیل کنیم و باید تدابیر لازم در خصوص پیشگیری از این مسائل اندیشیده شود.

وی با اذعان به اینکه انتقال زباله‌های عفونی بیمارستان‌های کامکار و فرقانی با ناوگان ویژه انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: باید نظارت کامل صورت گیرد که پسماند این مراکز که به عنوان مرکز ویژه بستری بیماران مشکوک به ویروس کرونا هستند با رعایت کامل الزامات بهداشتی و انتقال پسماندهای عفونی صورت گرفته و به درستی دفع شود.

مدیرکل نظارت و هماهنگی امور خدمات شهری شهرداری قم ضدعفونی مستمر ناوگان انتقال پسماند را مورد تاکید قرار داد و افزود: دستورالعمل‌های مراکز بهداشتی نیز باید مستمر رصد شده و رعایت شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی