شما اینجا هستید
اخبار استان قم » اعلام نشانی مرکز اهدای خون در ماه رمضان در استان قم

روابط عمومی انتقال خون استان قم ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان به کلیه زائران و مجاوران حضرت معصومه علیه السلام ، مراکز فعال اهدای خون استان در ماه ضیافت الهی را اعلام کرد .

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ،روابط عمومی انتقال خون استان با اعلام آمادگی جهت پذیرش کلیه گروههای خونی اعلام نمود که در این ماه ،  ساختمان  روح الله هر شب پس از افطار  از ساعت ۲۱:۳۰الی ۱:۳۰بامداد روز بعد آماده پذیرش اهداکنندگان ایثارگر خون خواهند بود .

روابط عمومی انتقال خون استان ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات هموطنان گرامی ، با تاکید بر اینکه اهدای خون جلوه ای از طاعت حق و از زیباترین نذرها و انفاق است از کلیه اقشار جامعه درخواست گردیده  تا برای تامین ذخیره مورد نیاز خون و فراورده های خونی با اهدای خون خویش در این اقدام خداپسندانه و حیاتی مشارکت نمایند .

مرکز اهدای خون فعال جهت پذیرش:

مرکز خونگیری حضرت روح الله ،به نشانی قم بلوار معلم ،میدان روح الله

صبح از ساعت ۸ تا ۱۳

بعد از افطاراز ساعت ۲۱:۱۵الی ۱:۳۰بامداد(آقایان و خانم ها)

.در این اطلاعیه  از داوطلبان نیکوکار اهدای خون درخواست  گردیده تا در مراجعه به مرکز اهدای خون کارت ملی خویش را بهمراه داشته باشند . شرایط عمومی اهدای خون شامل وزن حداقل ۵۰ کیلوگرم ، سن بین ۱۸ تا ۶۵ سال ، رعایت فواصل اهدای خون بمدت حداقل ۸ هفته است .

روابط عمومی انتقال خون استان با اعلام اینکه روزه داری منافاتی با اهدای خون ندارد ، تاکید نمود که داوطلبان واجد شرایط ، با بررسی پزشکی به اهدای خون مبادرت نموده و با رعایت توصیه های پس از اهدای خون ضمن برخورداری از اجر معنوی میتوانند کماکان به  توفیق انجام فرایض دینی نائل آیند .

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی