اشتغال مددجویان کمیته امداد استان قم برون سپاری می شود

معاون خودکفایی و اشتغال کمیته امداد استان قم از برون سپاری اشتغال مددجویان به ویژه زنان سرپرست خانوار این نهاد در آینده نزدیک خبر داد. به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ، به نقل از کمیته امداد، مهرداد مصلح، معاون خودکفایی و اشتغال کمیته امداد استان قم از جلسه هماهنگی برای انعقاد تفاهم نامه بین کمیته […]

معاون خودکفایی و اشتغال کمیته امداد استان قم از برون سپاری اشتغال مددجویان به ویژه زنان سرپرست خانوار این نهاد در آینده نزدیک خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ، به نقل از کمیته امداد، مهرداد مصلح، معاون خودکفایی و اشتغال کمیته امداد استان قم از جلسه هماهنگی برای انعقاد تفاهم نامه بین کمیته امداد و شرکت کاریابی تدبیرآوران پدیده ایرانیان خبر داد و گفت: اکبر میرشکار در این جلسه اشتغال زنان سرپرست خانوار را دغدغه بزرگ این نهاد برشمرد و گفت: در این مرکز علاوه بر اینکه اشتغال افراد معرفی شده از مشاوره تا شروع به کار آنها پیگیری می شود باید احترام و عزت نفس آنها در اولویت باشد.
مصلح از اعلام همکاری مدیر عامل شرکت تدبیرآوران پدیده ایرانیان برای اشتغال مددجویان این نهاد خبر داد و گفت: برون سپاری اشتغال مددجویان کمیته امداد با هدف پشتیبانی از تولید و مانع زدایی در این عرصه خواهد بود.
مهدی ذاکری، مدیرعامل شرکت تدبیرآوران پدیده ایرانیان نیز با بیان اینکه زیرساخت ها و تجهیزات لازم برای محقق شدن برنامه های اشتغال کمیته امداد استان قم در این مرکز فراهم است تصریح کرد: مدیران و کارکنان این شرکت به دنبال اجرای کاری متفاوت با سایر استانها هستند.