ازپزشکان و کادر درمانی برای مشارکت در این درمانگاه دعوت می‌کنیم

درمانگاه صلواتی حضرت سیدالشهدا(ع) در ایام تاسوعا و عاشورا از ساعت هشت صبح در دبیرستان دین و دانش در مقابل بیمارستان کامکار در خدمت عزاداران است. به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ، مدیر درمانگاه پوست ومو ایرانیان قم که مدیریت این درمانگاه صلواتی را برعهده دارد ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه […]

درمانگاه صلواتی حضرت سیدالشهدا(ع) در ایام تاسوعا و عاشورا از ساعت هشت صبح در دبیرستان دین و دانش در مقابل بیمارستان کامکار در خدمت عزاداران است.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ، مدیر درمانگاه پوست ومو ایرانیان قم که مدیریت این درمانگاه صلواتی را برعهده دارد ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان با اشاره به تاریخچه درمانگاه صلواتی حضرت سیدالشهدا(ع) اظهار کرد: این درمانگاه حدود ۲۰ سال است که توسط پزشکان دایر شده است و درمانگاه حضرت سیدالشهدا(ع) در ایام تاسوعا و عاشورا به صورت رایگان به مردم ارائه می‌دهد.

سید محمد حسن طاهایی افزود: پیش بینی می‌کنیم تعداد افرادی که در درمانگاه حضرت سیدالشهدا(ع) به مردم خدمت کنند، حدود ۸۰ نفر باشند که شامل پزشک و تخصص‌های دیگر هستند و فعالیت این درمانگاه دو روز دنبال می‌شود.

وی در ادامه خاطر نشان کرد:: طی سال‌های گذشته حدود ۲ هزار نفر به درمانگاه حضرت سیدالشهدا(ع) مراجعه کردند و امسال آمادگی پذیرش پنج هزار نفر در این درمانگاه وجود دارد، دایرکردن درمانگاه حضرت سیدالشهدا(ع) کمکی به سیستم درمانی استان قم در ایام تاسوعا و عاشورا است.

طاهایی برپایی درمانگاه حضرت سیدالشهدا(ع) را یک کار خودجوش مردمی دانست و تصریح کرد: ویزیت بیماران در این درمانگاه به صورت رایگان است و پزشکان متخصص و فوق تخصص در درمانگاه عزاداران را ویزیت می‌کنند، داروی افراد نیازمند هم در صورت لزوم به صورت رایگان خواهد بود.

وی گفت: برخی از اقدامات درمانگاه حضرت سیدالشهدا(ع) در بیمارستان کامکار صورت می‌گیرد، پزشکان متخصص کودکان، زنان، چشم پزشکی و داخلی در این درمانگاه حضور خواهند داشت و درمانگاه دسترسی مردم به پزشکان را تسهیل می‌کند، این آمادگی وجود دارد که نیروهای درمانگاه حضرت سیدالشهدا(ع) در ایام اربعین در عراق حضور پیدا کنند.

مدیر درمانگاه تخصصی ایرانیان در پایان خاطرنشان کرد: درمانگاه صلواتی حضرت سیدالشهدا(ع) در ایام تاسوعا و عاشورا از ساعت هشت صبح در دبیرستان دین و دانش در مقابل بیمارستان کامکار در خدمت عزاداران است، از تمام پزشکان و کادر درمانی برای مشارکت در این درمانگاه دعوت می‌کنیم، آن‌ها می‌توانند برای خدمت رسانی در درمانگاه با شماره ۰۹۱۹۳۵۱۴۶۸۷ تا روز پنجشنبه هفته جاری تماس بگیرند.