در طی چهار ماه صورت گرفت:

ارائه دومیلیارد و۴۳۶ میلیون ریال خدمات فرهنگی کمیته امداد قم

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان قم از هزینه کرد دو میلیارد و ۴۳۶ میلیون ریال برای خدمات فرهنگی مددجویان در چهار ماهه نخست امسال خبر داد. به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ،به نقل ازکمیته امداد، سید محسن صالحی، معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان قم با اشاره به اینکه ضرورت جهاد فرهنگی در […]

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان قم از هزینه کرد دو میلیارد و ۴۳۶ میلیون ریال برای خدمات فرهنگی مددجویان در چهار ماهه نخست امسال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ،به نقل ازکمیته امداد، سید محسن صالحی، معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان قم با اشاره به اینکه ضرورت جهاد فرهنگی در جبهه جنگ نرم گفت: با توجه به شرایط خاص کشور و شیوع ویروس کرونا بسیاری از بسترهای تربیتی و آموزشی در این نهاد در فضاهای مجازی طراحی و اجرا می شود.
وی با بیان اینکه در چهار ماهه نخست امسال۳۸۲ میلیون ریال برای آموزش مهارتهای زندگی سه هزار و ۴۸۶ مددجوی قمی هزینه شده است تصریح کرد: یکهزار و ۵۴۱ نفر هم از خدمات تخصصی مشاوره به ارزش ۸۸۰ میلیون ریال بهره مند شده اند.
صالحی حمایت از پنج هزار و ۵۵۹ دانش آموز و ۵۶۰ دانشجو و طلبه را توسط این نهاد خاطر نشان و اظهار کرد: در این مدت ۴۸۷ میلیون ریال به عنوان شهریه دانشجویان و ۲۷۵ میلیون ریال به منظور کمک هزینه تحصیلی دانش آموزان به آنها پرداخت شده است.
معاون امور فرهنگی کمیته امداداز ارائه هزار و ۵۷۴ خدمت آموزشی و تربیتی به دانش آموزان و دانشجویان مستقر در کانونهای فرهنگی با اعتباری بالغ بر ۳۶۵ میلیون ریال خبر داد و افزود: طی چهار ماهه نخست امسال ۳۴۶ خدمت فرهنگی نیز به دانش آموزان، دانشجویان و طلاب علوم دینی ارائه شده است که برای این اقدام فرهنگی هم ۴۷ میلیون ریال هزینه شده است.
انتهای پیام/