در نیمه نخست امسال انجام شد:

ارائه خدمات ۷۲۲ میلیون تومانی به دانش آموزان تحت حمایت قمی

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان قم از ارائه خدمات فرهنگی به دانش آموزان، دانشجویان و طلاب تحت حمایت به ارزش ۷۲۲ میلیون تومان در نیمه نخست امسال خبر داد. به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم؛به نقل از کمیته امداد، سید محسن صالحی، معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان قم با اشاره به اینکه در […]

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان قم از ارائه خدمات فرهنگی به دانش آموزان، دانشجویان و طلاب تحت حمایت به ارزش ۷۲۲ میلیون تومان در نیمه نخست امسال خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم؛به نقل از کمیته امداد، سید محسن صالحی، معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان قم با اشاره به اینکه در نیمه نخست امسال هم مانند سال گذشته بیشتر کلاس های فرهنگی به صورت مجازی بوده است گفت: در نیمه نخست امسال برای آگاه سازی و آموزش مهارت های زندگی حدود پنج هزار مددجو، مبلغ ۶۳۵ میلیون ریال هزینه شده است.
وی افزود: اخلاق، احکام، مهارت‌های زندگی، کنترل خشم، سبک زندگی اسلامی، امور مذهبی و اعتقادی، تغذیه و سلامت و مهارت‌های فنی و هنری بخشی از مهارت های ارائه شده در این دوره ها است.
صالحی با بیان اینکه به هزار و ۷۵۰ دانش آموز و دانشجو نیز در کانون های فرهنگی خدمات آموزشی و تربیتی ارائه شده است تصریح کرد: این دوره ها با اعتباری بالغ بر ۶۸۳ میلیون ریال برگزار شده است.
معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان قم از تأمین شهریه ۱۲ دانشجو در ۶ ماهه نخست امسال خبر داد و گفت: در این مدت به ۳۴۶ دانش آموز، دانشجو و طلاب علوم دینی هم بیش از ۸۶ میلیون ریال خدمت فرهنگی داده شد.
وی از پرداخت ۷۸ مورد کمک هزینه تحصیلی به دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت کمیته امداد استان قم خبر داد و اظهار کرد: برای این خدمت، ۳ میلیارد و ۲۴۴ میلیون ریال اعتبار صرف شده است.
صالحی افزود: در نیمه نخست امسال سه هزار و ۲۵۰ مددجوی تحت حمایت از خدمات مشاوره بهره مند شده اند که برای این خدمات نزدیک به دو میلیارد ریال هزینه شده است.