ارائه بسته های ترکیبی اینترنت و مکالمه برای اولین بار درکشوردر قم

مدیر مخابرات استان قم از ارائه بسته های ترکیبی اینترنت و مکالمه برای اولین بار در کشور در قالب طرح مهرگان در استان قم خبر داد. به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ، مهندس دهناد مدیر مخابرات استان قم با اشاره به این مطلب اظهار داشت: در طرح مهرگان با توجه به تفکیک اینترنت بین‌الملل […]

مدیر مخابرات استان قم از ارائه بسته های ترکیبی اینترنت و مکالمه برای اولین بار در کشور در قالب طرح مهرگان در استان قم خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ، مهندس دهناد مدیر مخابرات استان قم با اشاره به این مطلب اظهار داشت: در طرح مهرگان با توجه به تفکیک اینترنت بین‌الملل و کشوری، همشهریان عزیز می‌توانند با مصرف حجم دلخواه خود از اینترنت داخلی و ۱۰ گیگابایت اینترنت بین‌الملل استفاده کند.

عضو هيات مديره همراه اول در ادامه افزود برای مکالمه نیز مکالمه‌های داخل استان، بین‌استانی و همراه اول در نظر گرفته شده است.

همچنین احمدی نیا مدیر روابط عمومی مخابرات قم نیز اظهار داشت :در طرح جدید فروش اینترنت( مهرگان) مشترکین میتوانند با مصرف حجم دلخواه خود از اینترنت داخلی بصورت نامحدود، و۱۰‌گیگابیت اینترنت بین الملل استفاده کنند.