اجرای نمایش «مستخدم ماشینی» در قم

نمایش مستخدم ماشینی تولید شده در باشگاه تئاتر تجربه حوزه هنری قم برای هنرجویان این باشگاه به روی صحنه می‌رود. به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم  به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان قم، نمایش مستخدم ماشینی نوشته هارلد پینتر به کارگردانی مهدی کاشی از ۲۳ تا ۲۸ آذر ماه ۱۳۹۹ در پلاتو سوره […]

نمایش مستخدم ماشینی تولید شده در باشگاه تئاتر تجربه حوزه هنری قم برای هنرجویان این باشگاه به روی صحنه می‌رود.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم  به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان قم، نمایش مستخدم ماشینی نوشته هارلد پینتر به کارگردانی مهدی کاشی از ۲۳ تا ۲۸ آذر ماه ۱۳۹۹ در پلاتو سوره حوزه هنری قم به روی صحنه می‌رود. تمامی عوامل این اثر را هنرجویان و هنرمندان باشگاه تئاتر تجربه به عهده دارند.

«مستخدم ماشین» داستان دو قاتل حرفه‌ایست که توسط سازمانی ناشناخته استخدام می‌شوند تا قربانیان ناشناسی را بکشند اما آخرین قربانیان مواردی غیرمنتظره هستند.

علی صدیق و مهدی کاشی بازیگران این اثر، سید مصطفی مقیمی مدیر اجراء و روابط عمومی، سید محمدرضا پیغمبری دستیار کارگردان و مهدی نعمتی منشی صحنه این اثر نمایشی هستند.

حانیه کیانی طراح صحنه، شمیم احمدی طراح لباس، فاطمه عبداله‌زاده طراح پوستر و بروشور، مریم اسماعیلی اپراتور موسیقی، هومن پیری اپراتور نور،‌ علیرضا وفسی اجرای گریم، ابراهیم وفایی و حدیث صابری اجرای دکور، میلاد قره داغی هماهنگی و سید جاوید هاشمی مسئولیت سالن این نمایش را به عهده دارند.