شما اینجا هستید
اخبار استان قم » اجرای طرح پاکسازی نقاط جرم خیز در استان قم

جانشین فرماندهی انتظامی استان قم از اجرای طرح پاکسازی نقاط جرم خیز در ‌بخش های مختلف استان به ویژه در هسته مرکزی و حاشیه شهر مقدس قم، خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ، سرهنگ” صیاد درویشی” در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در اجرای طرح ها و اقدامات عملیاتی مستمر و شبانه روزی ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان، در ۴۸ ساعت گذشته، سه نفر از اراذل و اوباشی که با اقدامات شرورانه خود اقدام به رعب وحشت در بخش هایی از مناطق استان قم،می کردند، شناسایی و دستگیر شدند.

وی ادامه داد: حدود ۹ نفر از دستگیری شدگان نیز مربوط به فروشندگان خرد و توزیع کنندگان مواد مخدر بودند، برخی از این اراذل اوباش نیز دارای سوابق متعدد و مکرر کیفری ، تعدادی نیز در حدود ۱۲ فقره تخریب خودرو و تعدادی دیگر در پارک ها اقدام به درگیری ها و نزاع دسته جمعی و برای مردم سلب آرامش و امنیت، کرده بودند که با تلاش مستمر و شبانه روزی ماموران همگی دستگیر شدند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان اضافه کرد: در حوزه مواد مخدر نیز بیش از ۵۰ نفر از معتادان متجاهر و در حوزه سارقان بیش از ۱۲ نفر دستگیر که این سارقان در حوزه سرقت “قطعات خودرو ،اماکن،سرقت به عنف و کیف‌ قاپی” فعالیت داشتند.

وی با اشاره به دستگیری ۷۰ نفر در این طرح بیان داشت: نهایتاً پرونده متهمان تشکیل و برای انجام مراحل قانونی مناسب روانه زندان شدند.

سرهنگ درویشی تاکید کرد: پلیس قم این طرح‌ها را به صورت مستمر در بخش های مختلف شهر مقدس قم، دنبال می کند و به هیچ عنوان اجازه نخواهد داد اراذل و اوباش و کسانی که شرارت می‌کنند، به فعالیت‌های مجرمانه خود ادامه دهند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان تصریح کرد: مبارزه و برخورد جدی با توزیع کنندگان مواد مخدر را با جدیت دنبال و تلاش خواهیم کرد امنیت قابل قبولی را برای مردم به ویژه در ماه مبارک رمضان رقم بزنیم و از طرف دیگر امنیت روانی مجرمان را به شدت کاهش دهیم و از تکرار جرم آنها در این ایام پیشگیری کنیم.

////////////////////////////////////

تمهيدات پليس اماکن فرماندهی انتظامی استان قم در ماه مبارک رمضان

رئيس پليس امنيت عمومي فرماندهی انتظامی استان از برنامه ريزي و اجراي ضوابط پليس در ماه مبارک رمضان پیرامون “صنوف” در سطح استان، خبر داد.

“سرهنگ پيام کاوياني” در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس با  تبریک بمناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، و قبولی طاعات و عبادات همشهریان عزیز در این ماه مهمانی خدا، اظهار داشت: در جلساتی که  با اتاق اصناف برگزار کردیم، به تمامی صنوف ابلاغ شده که در ماه مبارک رمضان مي بايست طبق ضوايط اجراي ماه مبارک رمضان به فعاليت صنفي خود پرداخته و در صورت مشاهده تخلف واحد صنفي پلمپ مي شود .

وي ادامه داد: به ۶۵ واحد صنفي در اطراف حرم و مکان هاي رائز خيز مجوز فعاليت با رعايت ضوابط ماه مبارک رمضان داده شده است.

رئيس پليس امنيت عمومي فرماندهی انتظامی استان افزود: پليس اقدام به ساماندهي گشت هايی از “اداره نظارت بر اماکن عمومي” در سطح استان برای بازديد و برخورد با صنوف متخلف کرده است .

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی