شما اینجا هستید
اخبار استان قم » اجرای طرح ترخیص موتورسیکلت های توقیفی در قم

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از اجرای طرح ترخیص موتورسیکلت های توقیفی در قم خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از پلیس قم،سرهنگ “غلامرضا صدفی” اظهارداشت: طرح ترخیص موتورسیکلت های توقیفی و رسوبی تا ۸ سال زیر سال ساخت به منظور جلوگیری از ضرر و زیان اموال عمومی و صیانت از اموال مردم به مدت ۲ ماه در قم اجرائی می شود.
وی ادامه داد: این طرح در تاریخ ۱۷ آبان ماه به مدت ۲ ماه اجرائی شده و مالکان، متصرفان و نمایندگان قانونی می توانند صرفاً با مراجعه به دفاتر پلیس ۱۰+ نسبت به ترخیص اقدام نمایند.
سرهنگ صدفی اظهارداشت: ارائه قبض رسید پارکینگ، پرداخت خلافی و هزینه های پارکینگ یا حمل، ارائه سند مالکیت(برگه سبز)، کارت شناسایی موتورسیکلت و سند کارخانه سازنده در خصوص موتورسیکلت های فاقد پلاک الزامی بوده و پرداخت خلافی بالای یک میلیون تومان بصورت اقساطی امکان پذیر است.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان قم خاطر نشان کرد: طرح مذکور صرفاً شامل موتورسیکلت های می شود که قبل از تاریخ ۲۹ اسفند ماه ۹۸ توقیف شده باشند و شامل دیگر موتورسیکلت ها نمی شود.
سرهنگ صدفی با تاکید بر این که طرح مذکور به مدت ۲ ماه ارائه خواهد شد، افزود: متقاضیان جهت ترخیص موتورسیکلت عجله نکنند و حتماً شیوه نامه های بهداشتی را در زمان مراجعه مدنظر قرار دهند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی