آغازثبت نام درجشنواره شمیم ریحان ویژه برنامه تجلیل ازدختران برتر استان قم

ثبت نام در پنجمین جشنواره شمیم ریحان ویژه برنامه تجلیل از دختران برتر استان قم آغازشد. به گزارش پایگاه خبریررهپویان قم، دانیال اناری مدیرعامل مجمع جوان ستایشگر از آغاز ثبت نام در پنجمین جشنواره استانی شمیم ریحان ، ویژه برنامه تجلیل از دختران برتر استان قم با مشارکت دفتر امور زنان و خانواده استانداری قم […]

ثبت نام در پنجمین جشنواره شمیم ریحان ویژه برنامه تجلیل از دختران برتر استان قم آغازشد.

به گزارش پایگاه خبریررهپویان قم، دانیال اناری مدیرعامل مجمع جوان ستایشگر از آغاز ثبت نام در پنجمین جشنواره استانی شمیم ریحان ، ویژه برنامه تجلیل از دختران برتر استان قم با مشارکت دفتر امور زنان و خانواده استانداری قم و معاونت امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان قم خبرداد .

اناری افزود ؛ جشنواره شمیم ریحان با هدف شناسایی ، معرفی و تجلیل از دختران برتر استان قم در ۱۲ شاخص و برای پنجمین سال متوالی در دهه کرامت برگزار خواهد شد . همچنین شاخص های جشنواره شمیم ریحان در سال ۱۴۰۰ بدین شرح اعلام می شود :
۱) دختر برتر کارآفرین
۲) دختر برتر ورزشکار
۳ ) دختر برتر دانشجو
۴) دختر برتر فعال اجتماعی
۵) دختر برتر فعال هنری
۶) دختر برتر فعال فرهنگی
۷) دختر برتر فعال رسانه ای
۸) دختر برتر روستایی
۹) دختر برتر پژوهشگر
۱۰) دختر برتر علوم قرآنی
۱۱) دختر برتر بسیجی
۱۲) دختر برتر فعال جهادگر

مدیرعامل مجمع جوان ستایشگر عنوان کرد ؛ دختران جوان استان قم می توانند با رعایت موارد شیوه نامه به شرح زیر ، از یکم اردیبهشت الی سی و یکم اردیبهشت سال جاری در این جشنواره شرکت نمایند :

۱٫ دریافت فرم ثــبـت نـام از طریق پــیــام رســان : واتس اپ شماره ۰۹۳۶۳۸۲۰۱۱۱

۲ . تـکـمـیل و ارسال فرم ثبت نام و مستندات به ایمیل: shamimrayhan025@gmail..com

۳٫ توجه داشته باشید که متقاضی می تواند فقط در یکی از ۱۲ محور تجلیل در جشنواره ثبت نام کند ؛ که آن را باید در فرم ثبت نام دقیقا مشخص نماید .

۴ . تمامی دستاوردهای متقاضی باید دارای مستندات باشد و تصویر آن به همراه فرم ثبت نام ارسال شود . در صورت عدم ارسال تصویر مستندات ، ثبت نام ایشان لغو خواهد شد .

۵ . مهلت ارسال فرم ثبت نام و مستندات از ۱ اردیبهشت تا ۳۱ اردیبهشت اعلام شده و پس از آن ، متقاضی ثبت نام حتی با معرفی نامه ادارات دولتی پذیرفته نخواهد بود .

۶ . دبیرخانه ارسال معرفین ادارات دولتی ، دفتر امور زنان و خانواده استانداری قم می باشد و تنها در مهلت اعلام شده از متقاضی ثبت نام به عمل می آورد .

۷ . جشنواره شمیم ریحان ویژه دختران جوان بوده و دارای شرط سنی ۱۶ تا ۳۰ سال می باشد