شما اینجا هستید
اخبار استان قم » ۳۶ هزار تماس تلفنی با سامانه ۱۹۷ پليس قم در سال ۹۶

فرمانده انتظامي استان گفت: در سال جاري ۳۶ هزار تماس تلفنی با سامانه ۱۹۷ پليس قم برقرار و همه ی رسیدگی شده و به صورت رندمی طي تماس با افرادی که تماس گرفته اند، عملکرد سنجیده شده است.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ،سردار “کاظم مجتبايي” در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، اظهارداشت:همه ی سازمان ها برای این که بتوانند رفتار کارکنان شان را عیارسنجی کرده و به تبع آن قدرت پاسخگویی بالا و کسب بالاترین اعتماد را نسبت به مردم داشته باشند باید همواره عملکرد خود را پایش کنند و سامانه ی ۱۹۷ پليس، الگویی از یک دیدبانی کامل فرماندهی نسبت به عملکرد کارکنانش است.

وي گفت: در سال جاري ۳۶ هزار تماس تلفنی با سامانه ۱۹۷ پليس قم برقرار و همه ی رسیدگی شده و به صورت رندمی طي تماس با افرادی که تماس گرفته اند، عملکرد سنجیده شده است.

فرمانده انتظامي استان قم با بيان اين که در سال ۹۶ فرماندهي ۲۸ جلسه ارتباط مستقیم با مردم داشته است، افزود: خوشبختانه ميزان رضایتمندی از عملکرد پليس قم ۵ درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

وي ابراز اميدواري کرد: این سامانه همواره بتواند در افزایش قدرت پاسخگویی پلیس و تعمیم و توسعه روابط بین پلیس و مردم موفق باشد.

سردار مجتبايي گفت: آن چه که برای ما خیلی مهم است اين که بتوانیم ضعف های مان را در حضور مردم بهتر شناخته و در جهت رفع آن اقدام کنیم، در این تماس ها و ارتباطات مستقیم مسائل و مشکلات به ما منعکس و پیشرفت ها و موفقیت ها نيز مورد ارزيابي قرار مي گيرد.

هدف پليس، مدیریت اجتماعی مأموریت شب چهارشنبه آخر سال است

فرمانده انتظامي استان با بيان اين که در شب چهارشنبه آخر سال اجازه بی نظمی و ناهنجاری به کسي داده نخواهد شد، گفت: هدف پليس، مدیریت اجتماعی مأموریت شب چهارشنبه آخر سال است.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار”کاظم مجتبايي” در آئين صبحگاه عمومي فرماندهي انتظامي استان قم ابتدا ضمن قدرداني از زحمات و تلاش شکوهمندانه و مقتدرانه کارکنان اين فرماندهي در سال ۹۶، اظهارداشت: طي سال جاري در حوزه های مختلف ماموریتی پليس، شامل ترافیکی، امنيتي و انتظامي شاهد موفقیت های خوبی بوديم.

فرمانده انتظامي استان قم افزود:امسال در حوزه مسائل اجتماعی تلاش‌های بسیار خوبی صورت گرفت و ارتباطات بسیار خوبی با بخش های علمی، مراکز حوزوی و بیوت مراجع معظم تقلید برقرار شد.

وي با بيان اين که بخش های علمی، اجرایی، اداری و امنیتی استان در بسیاری از ماموریت ها به توانمندي پلیس تکیه کرده و این بزرگترین دستاوردي است که از سال های گذشته آغاز و در سال‌ جاری به بالاترین حد خود رسیده است،ابراز اميدواري کرد: در سال‌های جاري نیز رويکرد کسب اعتماد عمومی استمرار داشته باشد.

سردار مجتبايي در ادامه به موضوع چهارشنبه آخر سال پرداخت و گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته، طرح کنترلی و چگونگی استقرار کارکنان در ۵۰ نقطه از شهر مشخص شده است.

وي با بيان اين که هدف پليس مدیریت اجتماعی مأموریت شب چهارشنبه آخر سال است، تاکيد کرد: ممکن است افراد سابقه دار هدفمند و با برنامه بخواهند نظم جامعه را به هم بریزند اما پليس با توجه به اقتدار، توانمندی و هوشمندی اطلاعاتی اجازه بی نظمی و ناهنجاری را به کسي نمي دهد.

فرمانده انتظامي استان قم سپس با اشاره به تعطيلات ايام نوروز، گفت: با توجه به اين که در مدت مذکور هسته مرکزی شهر شلوغ است، پليس با درایت اين موضوع را مديريت کرده و همچنين اقدامات پیش دستانه در حوزه دستگیری سارقان و معتادان را نيز از مدت ها قبل آغاز کرده است.

گفتني است، در پايان کليه يگان هاي حاضر در ميدان با اجراي رژه اقتدار خود را به نمايش گذاشتند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی