شما اینجا هستید
اخبار استان قم » ۲۰فقره دستبرد ؛ اعتراف متهم به انواع سرقت در قم

 فرمانده انتظامی استان قم با اشاره به دستگیری یک سارق حرفه ای در قم گفت: متهم طی تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی استان به ۲۰ فقره سرقت شامل ۱۶ فقره سرقت گوشي تلفن همراه و همچنین سرقت ۲ دستگاه لب تاپ، یک فقره سرقت منزل و یک فقره سرقت موتورسيکلت اعتراف کرد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ، سردار “عبدالرضا آقاخانی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهارداشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت گوشی تلفن همراه و لب تاپ از مغازه ها، دفاتر خدماتي و کارگاه ها در سطح شهر مقدس قم به روش کش روي و طرح شکایت در پلیس آگاهی استان، دستگیری سارق در دستور کارآگاهان این پلیس قرار گرفت.

وی گفت: با بازبینی تصاویر دوربین های مداربسته مشخص شد، متهم پس از پارک موتورسيکلت خود به صورت روشن، تحت عنوان مشتري وارد اماکن مذکور شده و از غفلت مالک آن در لحظه مناسب گوشي و لب تاپ وی را سرقت و از محل متواري می شد.

فرمانده انتظامی استان قم افزود: در ادامه با بررسی جغرافیای جرم و انجام اقدامات پلیسی نامبرده شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی استان در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد.

سردار آقاخانی گفت: متهم طی تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی استان به ۲۰ فقره سرقت شامل ۱۶ فقره سرقت گوشي تلفن همراه، سرقت ۲ دستگاه لب تاپ، یک فقره سرقت منزل و یک فقره سرقت موتورسيکلت اعتراف که در ادامه با راهنمايي وي، ۳ نفر مالخر سابقه دار شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان قم افزود: در نهایت متهمان پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شدند.

/////////////////////////

فراخوان اعزام مشمولان در شهریور ماه ۱۳۹۸

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان قم از فراخوان اعزام مشمولان در شهریورماه سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ” ولی ترابی” در تشریح این خبر اظهار داشت: مشمولان غائب و غيرغائب با مدرک تحصيلي فوق ديپلم،ديپلم وزير ديپلم که داراي برگه آماده به خدمت در شهریورماه ۱۳۹۸ مي باشند، می بایست راس ساعت ۷ صبح روز چهارشنبه مورخه ۹۸/۶/۲۰ در محل معاونت وظيفه عمومي فرماندهی انتظامی استان قم به آدرس”حدفاصل عوارضي قم کاشان و عوارضي قم تهران- بعد از اداره راه وشهرسازي- معاونت وظيفه عمومي این فرماندهي”حاضرشده تا به خدمت مقدس سربازي اعزام شوند.

وی افزود: با توجه به عدم ارسال پستي برگه اعزام به خدمت و اينكه برگه معرفي نامه مشمولان به مراكز آموزشي ازطريق دفاتر خدمات الکترونيک انتظامي (پليس+۱۰) صادرمي شود، آن دسته از مشمولاني که به هر دليل تاکنون موفق به دريافت برگ معرفي نامه مشمولان به مراکز آموزش نيروهاي مسلح نشده اند، برای دريافت معرفي نامه مي توانند به يکي ازدفاترمذکور مراجعه کنند.

سرهنگ ترابی ادامه داد: مشمولاني که اعزام آنان به صورت حضوري و مراجعه مستقيم به آدرس مشخص شده مرکزآموزش، در برگه محل مراجعه خود مي باشد، مي بايست برابر تاريخ و ساعت اعلامي در مراکزآموزش حاضر شوند.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان اضافه کرد: عدم حضور به موقع در زمان و محل هاي تعيين شده غيبت محسوب مي شود.

سرهنگ ترابی بیان داشت: تمامی مشمولان می بایست اوراق مربوط به اعزام از قبيل برگ آماده به خدمت ، برگ واکسيناسيون و برگ معرفي نامه مشمولان به مراکز آموزش نيروهاي مسلح و ساير مدارک مورد نياز از جمله شناسنامه را در هنگام مراجعه و اعزام به خدمت به همراه داشته باشند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی