شما اینجا هستید
اخبار استان قم » ۲۰فقره؛ اعتراف سارق حرفه ای کیف قاپ در قم

فرمانده انتظامی استان قم با اشاره به دستگیری یک سارق حرفه ای کیف قاپ در قم، از کشف ۲۰ فقره سرقت در این رابطه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ، سردار “عبدالرضا آقاخانی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهارداشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت کیف قاپی در قم، موضوع در دستور کار کارآگاهان پايگاه يکم پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان قم اضافه کرد: در ادامه با تلاش شبانه روزی و انجام اقدامات پلیسی، متهم شناسایی، دستگیر و طی بازرسي از منزل وی، لباس و موتورسيکلت مورد استفاده در صحنه هاي سرقت کشف شد.

وی تصریح کرد: نامبرده در تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی استان به ۲۰ فقره سرقت کیف قاپی از بانوان در سطح شهر اعتراف و سرانجام به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شد.

سردار آقاخانی ضمن تاکید بر پرهیز از حمل كيف در مواقع غيرضرور، افزود: معمولاً كيف قاپ ها در اطراف بانک ها، دفترخانه ها، بنگاه ها، مراكز خريد و نقاط خلوت كمين مي كنند، بنابراين شهروندان هنگام دريافت و حمل پول در چنين اماكني بیش از پیش مراقب باشند.

///////////////////////////////

فراخوان اعزام مشمولان در تیرماه ۱۳۹۸

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان قم از فراخوان اعزام مشمولان در تیرماه سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ” ولی ترابی” در تشریح این خبر اظهار داشت: مشمولان غائب وغيرغائب داراي مدرک تحصيلي فوق ديپلم،ديپلم وزير ديپلم که داراي برگ آماده به خدمت به تاريخ ۱۹ تير ماه ۱۳۹۸ مي باشند، مي بايست راس ساعت ۷ صبح روز چهارشنبه مورخه ۹۸/۴/۱۹ در محل معاونت وظيفه عمومي فرماندهی انتظامی استان قم به آدرس(حدفاصل عوارضي قم کاشان وعوارضي قم تهران- بعد از اداره راه وشهرسازي- معاونت وظيفه عمومي این فرماندهي )حاضرشده تا به خدمت مقدس سربازي اعزام شوند.

وی افزود: با توجه به عدم ارسال پستي برگه اعزام به خدمت و اينكه برگه معرفي نامه مشمولان به مراكزآموزشي ازطريق دفاتر خدمات الکترونيک انتظامي (پليس+۱۰) صادرمي شود، آن دسته از مشمولاني که به هر دليل تاکنون موفق به دريافت برگ معرفي نامه مشمولان به مراکز آموزش نيروهاي مسلح نشده اند، برای دريافت معرفي نامه مي توانند به يکي ازدفاترمذکور مراجعه کنند.

سرهنگ ترابی ادامه داد: مشمولاني که اعزام آنان به صورت حضوري و مراجعه مستقيم به آدرس مشخص شده مرکزآموزش، در برگه محل مراجعه خود مي باشد، مي بايست برابر تاريخ وساعت اعلامي در مراکزآموزش حاضر شوند.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان اضافه کرد: عدم حضور به موقع در زمان و محل هاي تعيين شده غيبت محسوب مي شود.

سرهنگ ترابی بیان داشت: تمامی مشمولان می بایست اوراق مربوط به اعزام از قبيل برگ آماده به خدمت ، برگ واکسيناسيون و برگ معرفي نامه مشمولان

به مراکز آموزش نيروهاي مسلح و ساير مدارک مورد نياز از جمله شناسنامه را در هنگام مراجعه و اعزام به خدمت به همراه داشته باشند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی