شما اینجا هستید
اخبار استان قم » ۲کشته و ۳ مجروح در تصادفات خونین روز گذشته در قم

رئیس پلیس راه استان قم گفت: روز گذشته ۳ حادثه رانندگی در محورهای مواصلاتی استان قم به وقوع پیوست که بر اثر آن ۲ نفر در دم کشته و ۳ نفر به شدت مجروح و راهی بیمارستان شدند.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ، سرهنگ “مختار پناهی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اشاره به خبر فوق، اظهارداشت: حادثه اول ساعت ۰۹۳۰ محور “کهک –وسف” در کیلومتر ۴۳ بین یک دستگاه موتورسیکلت و یک دستگاه پراید رخ داد که علت تامه حادثه به نظر کارشناسان پلیس راه ناشی از بی مبالاتی از سوی راننده موتور سیکلت به دلیل تجاوز به چپ تشخیص داده شد که بر اثر آن راننده وسرنشین موتورسیکلت مجروح شدند.

وی گفت: تصادف دوم در محور “قم-جعفریه” و ۲ کیلومتری جعفریه به وقوع پیوست که بر اثر آن یک دستگاه پراید از مسیر اصلی خودمنحرف و منجر به خروج از جاده شد، علت تامه حادثه به نظر کارشناسان این پلیس بی احتیاطی راننده ناشی از عدم توجه کافی به جلو تشخیص داده شد که یک نفر سرنشین پراید در صحنه مجروح شد.

رئیس پلیس راه استان قم افزود: روز گذشته در ساعت ۱۳۴۵ در محور جاده قدیم “قم-تهران” کیلومتر ۵۹ بین یک دستگاه موتورسیکلت و یک دستگاه کامیون کشنده بنز رخ داد که علت تامه حادثه به نظر کارشناسان پلیس راه استان ناشی از بی احتیاطی از جانب راکب موتورسیکلت به دلیل عدم توجه کافی به جلو تشخیص داده شد که متاسفانه راکب موتورسیکلت و سرنشین آن در دم جان باختند.

///////////////////////////////

اعمال محدودیت ترافیکی در محور “سلفچگان-قم

رئیس پلیس راه استان قم از اعمال محدودیت ترافیکی برای تردد کلیه تریلرها و کامیون ها در محور “سلفچگان-قم” در روز ۲۲ شهریور ماه سال جاری خبر داد.

سرهنگ “مختار پناهی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اعلام خبر فوق افزود: تردد کلیه تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۶۰۰ الی ۲۴۰۰ در روز جمعه مورخه ۹۸/۰۶/۲۲ از محور سلفچگان به سمت قم ممنوع است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان قم خاطرنشان کرد: مسیر جایگزین برای تردد خودروهای مذکور آزاد راه “تهران-ساوه- سلفچگان” خواهد بود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی