شما اینجا هستید
اخبار استان قم » ۱۷ طرح صنعتی با یک هزار و ۵۰۰ اشتغال در قم به بهره برداری رسید

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم در این آیین که با حضور بهرام سرمست استاندار قم برگزار شد گفت: یک هزار و ۵۰۰ اشتغال غیرمستقیم نیز به‌واسطه بهره‌برداری از این ۱۷ طرح در سطح استان ایجادشده است.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ،محمود سیجانی در ادامه خاطرنشان کرد: اولویت‌های صنعتی بر تولید مواد اولیه واحدهای تولیدی، تکمیل زنجیره تولید و جایگزینی واردات و صنایع دانش‌بنیان است.

وی تصریح کرد: مغایرت نداشتن با محیط‌زیست و شناسایی حلقه‌های گمشده تولید از رویکردهای اصلی صنعت استان در سال جاری است.

وی عنوان کرد: بر مبنای اسناد بالادستی صنعت در استان باید صنایعی در قم شکل‌گرفته و به فعالیت بپردازد که از فناوری‌های روز برخوردار باشد.

سیجانی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: تکمیل واحدهای راکد و نیمه‌تمام صنعتی و افزایش ظرفیت اشتغال در واحدهای فعال به‌صورت جدی در سطح استان دنبال می‌شود.

استاندار قم در ادامه افتتاح طرح‌های صنعتی استان در هفته دولت، طرح صنعتی شرکت زرین کیسه نام‌آور با اشتغال‌زایی ۳۵ تن و سرمایه‌گذاری ۷۰ میلیارد ریال در شهرک صنعتی شکوهیه را افتتاح کرد.

همچنین ۲ طرح صنعتی شرکت کسری مهر توسعه پایدار با اشتغال‌زایی ۲۰ تن و سرمایه‌گذاری ۵۷ میلیارد ریال و شرکت کیمیا رنگ‌دانه بسپار یاس با اشتغال‌زایی ۴۳ تن و سرمایه‌گذاری ۸۰ میلیارد ریال نیز در شهرک صنعتی محمودآباد به بهره‌برداری رسید.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی