شما اینجا هستید
اخبار استان قم » ۱۵ فقره، اعتراف سارق سيم و کابل برق در قم

رئيس پليس آگاهي استان از دستگيري سارق سيم و کابل برق و اعتراف متهم به ۱۵فقره سرقت در قم خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ،سرهنگ”احمد کرمي”در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، اظهارداشت: در پي تماس مسئولان يکي از کارخانه هاي قم مبني بر سرقت کابل فشار قوي و وسايل اين کارخانه توسط يکي از کارکنان، ماموران پليس براي بررسي موضوع به محل مذکور اعزام شدند.

وي گفت: متهم که کليد انبار کارخانه را داشته کابل هاي فشار قوي را سرقت و اقدام به سوزاندن آن مي کرد که توسط نگهبانان دستگير شده بود.

رئيس پليس آگاهي استان قم افزود: نامبرده در پليس آگاهي با توجه به ادله و مدارک موجود به ۱۵ فقره سرقت کابل و وسايل اعتراف که نهايتاً به انضمام پرونده متشکله تحويل مرجع قضائي استان شد.

سرهنگ کرمي بر نصب و تجهيز کارخانه ها و کارگاه هاي توليدي به دوربين مداربسته و همچنين لزوم بکارگيري نگهبان تاکيد کرد.

/////////////////////////////////////////////

اعتراف سارقان داخل خودرو به ۲۳ فقره سرقت در قم

جانشين فرماندهي انتظامي استان از دستگيري ۲ سارق داخل خودرو و اعتراف متهمان به ۲۳ فقره سرقت در قم خبر داد.

سرهنگ”صياد درويشي”در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، اظهارداشت: در پي وقوع چندين فقره سرقت داخل خودرو در قم موضوع در دستور مأموران انتظامي استان قرار گرفت که ۲ نفر در اين رابطه دستگير و براي انجام تحقيقات تکميلي به پليس آگاهي منتقل شدند.

وي گفت: افراد مذکور با اظهارات ضد و نقيض ابتدا به يک فقره سرقت داخل خودرو در قم اعتراف کرده اما سرانجام در رويارويي با شواهد موجود به ۲۳ فقره سرقت داخل خودرو اعتراف کردند.

سرهنگ درويشي با بيان اينکه تلاش براي شناسايي مالباختگان ادامه دارد،گفت: هر دو متهم اعتياد به مواد مخدر داشته که نهايتاً براي انجام مراحل قانوني تحويل مرجع قضائي استان شدند.

جانشين فرماندهي انتظامي استان قم در پايان از مالکان وسايل نقليه خواست، اشياء قيمتي، اسناد و مدارک اتومبيل و هويتي را در داخل خودرو و در معرض ديد قرار ندهند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی