شما اینجا هستید
بین الملل » يديعوت آحارانوت: نُجَباء و حزب‌الله به منطقه “جليل” اسرائيل حمله خواهند كرد

پرتیراژترين روزنامه صهيونيستى در گزارشى مدعى حمله قريب‌الوقوع حزب‌الله لبنان و جنبش نُجَباء براى آزادسازى منطقه “جليل” واقع در اراضى تحت اشغال اين رژيم شده است.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از روابط عمومی النجبا،وب‌سايت رسمى روزنامه صهيونيستى “يديعوت آحارانوت” ديروز چهارشنبه طى گزارشى به قلم “دانيال سليمى” مدعى شده است كه حزب‌الله لبنان در نظر دارد به منطقه استراتژيك “جليل” واقع در اراضى اشغالى فلسطين حمله كند.
اين روزنامه افزوده است: “طرح حزب‌الله از این قرار است که نیروهای ویژه این گروه به مناطق اسرائیلی نفوذ کرده و بعد از رساندن خود به اجتماعات، به گروگان‌گیری بپردازند”.
يديعوت آحارانوت در ادامه با تأكيد بر اينكه عمليات يادشده به‌صورت گسترده انجام خواهد گرفت، نوشته است: “حزب‌الله تصميم گرفته است كه با كمك جنبش نُجَباء وارد عمليات تصرف منطقه جليل شود”.
اين روزنامه اسرائيلى همچنين به كيفيت مقاومت اسلامى نُجَباء پرداخته و آورده است: “نُجَباء یک گروه شبه‌نظامی شیعه عراقی است که چندین هزار جنگجو در عراق و سوریه دارد”.
يديعوت آحارانوت در پايان با تأكيد بر رابطه نزديك نُجَباء با جمهورى اسلامى و حمايت همه‌جانبه ايران از اين جنبش خاطرنشان كرده است: “طبق گزارشات واصله، نُجَباء روابط خوبى با قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس دارد”.
گفتنى است، رسانه‌هاى رژيم صهيونيستى در حالى با رعب و وحشت به انتشار خبر قريب‌الوقوع بودن حمله مقاومت به اراضى تحت اشغالشان پرداخته‌اند كه تهديدات عليه اين رژيم پس از ایده امريكايى به‌اصطلاح صلح در خاورميانه به بالاترين حد خود رسيده است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی