شما اینجا هستید
اخبار استان قم » نخستين همايش خوشه كسب و كار انگشتر قم برگزار مي شود

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان برگزاري نخستين همايش خوشه كسب وكار انگشتر را فرصتي براي معرفي ظرفيت ها و توانمنديهاي صنعت انگشتر قم براي رونق توليد و اشتغال ارزيابي كرد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان قم؛ شعاعي  با اعلام اين خبر اظهارداشت: يكي از برنامه هايي كه براي معرفي بيشتر و فرهنگ سازي خوشه انگشتر قم تدوين شده است برگزاري همايش فعالان اين هنر صنعت قم مي باشد.

وي با بيان اينكه در اين گونه همايش ها با توجه به اينكه مديران و دست اندركاران بخش هاي دولتي و خصوصي در كنار هم قرار مي گيرند از ظرفيت بالايي برخوردار مي باشند گفت: اين همايش فرصتي است تا نيازها و مشكلات در كنار توانمنديها و ظرفيت ها به اطلاع مسئولان رسيده و براي رفع آنها و رونق توليد در اين صنعت راهكارهاي عملي ارائه گردد.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي قم با اعلام اينكه اين همايش روز چهارشنبه ۱۳ شهريور ماه در سالن اجتماعات وتوس برگزار خواهد شد، بيان داشت: صنعت انگشتر سازي همراه با آموزش، با حداقل سرمايه و كوتاه ترين زمان ممكن امكان اشتغالزايي جويندگان كار را فراهم خواهد كرد و با توجه به جايگاه انگشتر سازي در استان و فرصت هاي صادراتي آن داراي ارزش افزوده بالايي نيز مي باشد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی