شما اینجا هستید
اخبار استان قم » مردم از حضور در آرامستان‌ های شهر خودداری کنند

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری قم با اشاره به مراسمات پنج‌شنبه پایان سال، گفت: از شهروندان خواهشمندیم که در پنج‌شنبه پایان سال به آرامستان‌ها مراجعه نکنند تا ازدحامی ایجاد نشود.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم، سیدسیف‌الدین موسوی نیارکی با اشاره به مراسمات پنج‌شنبه پایان سال، اظهار کرد: از شهروندان خواهشمندیم که در پنج‌شنبه پایان سال به آرامستان‌ها مراجعه نکنند تا ازدحامی ایجاد نشود.

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری قم با تاکید بر اینکه بسته شدن درب‌های بهشت معصومه(س) و دیگر آرامستان‌های شهر در پنج شنبه پایان سال طبق نظر شورای تامین و نهادهای مرتبط خواهد بود، گفت: با توجه به اینکه تجمعات باعث افزایش درصد شیوع مردم به کرونا می‌شود از مردم خواهشمندیم از حضور در آرامستان‌ها خودداری کنند تا نیازی به بستن درب‌ها یا دیگر مسائل نباشد.

موسوی با تاکید بر اینکه ازدحام جمعیت موجب انتقال ویروس، می‌شود افزود: امیدواریم مردم همراهی کرده تا به زودی این مشکل و بحران را پشت سر بگذاریم.

وی گفت: قرائت فاتحه و یاد اموات قطعا با توجه به شرایط فعلی ثواب حضور بر سر مزار را دارد و امید است مردم از منازل خود خارج نشوند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی