شما اینجا هستید
اخبار استان قم » طرح برخورد با واحد هاي صنفي عرضه البسه با علائم نامتعارف و ممنوعه

رئيس پليس امنيت عمومي استان قم از اجراي طرح برخورد با واحد هاي صنفي متخلف در عرضه البسه با علائم نامتعارف و هنجارشکن در ماه محرم خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم، سرهنگ “پيام کاوياني” در گفت وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس اظهارداشت: اداره نظارت بر اماکن عمومي استان اقدامات و تمهيدات ويژه اي با صنوف متخلف در عرضه البسه با علائم نامتعارف ، ممنوعه و هنجارشکن در ايام محرم و صفر بر روي پيراهن هاي مشکي را در دستور کار خود قرار داده است.

وي با اشاره به اينکه پليس تمهيدات ويژه اي براي برخورد با صنوف متخلف در عرضه لباس هاي مشکي در ايام محرم و صفر با علائم نامتعارف ، ممنوعه و هنجار شکن دارد ، افزود: طرحي علمياتي در اين خصوص اجرا و از ۱۶۰ واحد صنفي عرضه البسه در سطح استان بازديد و تعداد ۴ واحد صنفي در اين راستا پلمپ و به ۲ واحد صنفي اخطار داده شد .

رئیس پلیس امنیت عمومی استان در آخر از امت حزب اله استان درخواست کرد که هرگونه خبر در خصوص عرضه البسه با علائم نامتعارف و ممنوعه وهنجارشکن توسط واحد صنفي متخلف را به ستاد خبري پلس امنيت عمومي به شماره تماس ۲۱۸۲۵۴۲۹ اطلاع دهند .

////////////

 

کلاهبرداری با تبلیغات رمالی و فالگیری

رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان قم نسبت به کلاهبرداری افراد سودجو از طریق تبلیغات رمالی و فالگیری در فضای مجازی هشدار داد.

سرهنگ علی موالی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهارداشت: یکی از روش هایی که کلاهبرداران از عدم آگاهی شهروندان سوء استفاده کرده و پول های کلانی را از آن ها کلاهبرداری می کنند، رمالی، طالع بینی، طلسم، فال قهوه و موضوعاتی مشابه این عناوین در فضای مجازی است.

وی افزود: شیادانی از این قبیل در ارتباطات خود در فضای مجازی با شهروندان خود را فردی دارای قدرت های خارق العاده و توانایی های معنوی معرفی می کنند و با فریب افراد و استفاده از روش هایی از قبیل تعریف از خود، تهدید فرد به استفاده از قدرت های جادویی و دادن اطلاعات کذب و دروغ زمینه جلب اعتماد وی را طرح ریزی می کنند و از شهروندان پول هایی گاه به مراتب کلان درخواست می کنند.

رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان قم اضافه کرد: اگر در پایان هم نتیجه ای حاصل نشود کلاهبرداران این پرونده ها به مشتریان خود می قبولانند که آن مشیت الهی، قسمت و قضا و قدر بوده و با تهدید فرد به استفاده از قدرت های جادویی از اعلام شکایت وی جلوگیری می کنند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی