شما اینجا هستید
اخبار استان قم » ضرورت حمایت مدیران از طرح های اشتغالزایی کارآفرینان قمی

استاندار قم با بیان لزوم حضور بخش خصوصی در فعالیت های تولیدی در استان بر ضرورت حمایت مدیران از طرح های اشتغالزایی کارآفرینان قمی تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از روابط عمومی استانداری قم دکتر بهرام سرمست استاندار قم در جلسه کمیسیون بررسی طرح های غیر کشاورزی استان که در سالن جلسات امام جواد (ع) استانداری قم برگزار شد، با اشاره به اهمیت حمایت از سرمایه گذاری بخش خصوصی در اجرای طرح های تولیدی، اظهار کرد: اهتمام استان ایجاد بستر مناسب برای جذب و حضور سرمایه گذاران و نقش آفرینی در حوزه اقتصادی است.

استاندار قم با اشاره به وجود برخی موارد حقوقی در تمدید اجاره و انتقال اراضی ملی به بخش خصوصی در چارچوب قانون، افزوذ: طرح این موارد در جلسه کمیسیون بررسی طرح های غیر کشاورزی و حضور تمام دستگاه های متولی فرصتی برای حل این مسائل و حمایت از تولید کنندگان فراهم می کند.

سرمست وجود طرح های اشتغالزایی و تولید محور و نیز پروژه های حوزه انرژی خورشیدی، در بین این طرح ها را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: انعطاف و حمایت قانونی سرلوحه کار مدیران در برخورد با کارآفرینان باشد.

گفتنی است کمیسیون بررسی طرح های غیر کشاورزی که به بررسی اجاره و انتقال اراضی ملی خارج از شهرها به بخش خصوصی در قالب طرح های غیر کشاورزی می پردازد با نمایندگی اداره کل جهاد کشاورزی استان از سوی دولت برگزار می شود.

لازم به ذکر است در این جلسه تمدید اجاره وانتقال قطعی زمین جهت  اجرای طرح هایی چون ایجاد کارگاه شستشو و دانه بدنی شن و ماسه، تولید گرانول و تولید پانل های خورشیدی بررسی و تصویب شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی