شما اینجا هستید
اخبار استان قم » شکوهی از خدمت در نمایشگاه شکوه چهل ساله انقلاب

به مناسبت دهه مبارکه فجر،مدیریت اجرایی استان با برپایی نمایشگاه شکوه ۴۰ساله انقلاب، شکوهی از خدمت را برای مردم به نمایش گذاشتند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رهپویان قم،این نمایشگاه که به همت استانداری قم ودستگاه های اجرایی استان برپا شده است،به مدت چند روز،هم استانی های قمی را بافعالیت های صورت گرفته توسط ادارات اجرایی استان آشنا می سازد.

مسعود اقدسی مدیرشعب موسسه مالی اعتباری کوثر که در غرفه این موسسه حضور دارد،با اشاره به اینکه موسسه کوثر از برکات این انقلاب است،اظهار می دارد:ماهمواره سعی نمودیم که با تاسی از نام مبارک کوثر،توجه ویزه ای به سنت حسنه فراموش شده قرض الحسنه داشته باشیم به طوری که این موسسه مالی واعتباری از معدود موسسات مالی هست که اعتبارات خاصی به این مقوله اختصاص داده است وهمواره در جهت ترویج فرهنگ قرض الحسنه تلاش های زیادی کرده است وحضور فعال ما دراین نمایشگاه به خاطر آن است که ضمن ارتباط مستقیم با ارباب رجوع،پاسخگوی انتقادات وپیشنهادات این عزیزان به صورت رودر رو باشیم.

وی از مردم خواست که با پس انداز پول خود در بخش قرض الحسنه،یاری گر آنها در زمینه اعطای وام های بیشتر به افراد نیازمند باشند.

سید محمد تقی حسینی ،جانشین ستاد امر به معروف استان قم که در غرفه امر به معروف ونهی از منکر حضور دارد،با اشاره به استقبال خوب از این غرفه توسط مردم اظهار می دارد:ما دراین غرفه ارائه کتاب،وبرخی از اقلام فرهنگی توزیع می کنیم .

همچنین مسابقه امر به معروف ونهی از منکر همه روزه در این غرفه در میان بازدید کنندگان برگزار می کنیم که جوایز آن نیز پس از اتمام نمایشگاه در طی مراسمی به برندگان آن اعطاخواهد شد.

وی به برنامه های آینده  این ستاد اشاره می کند ومی افزاید:سامان دهی طلایه داران امر به معروف،تشکیل شورای امر به معروف در ادارات استان وبخش های استان قم ،آموزش نیروهای طلایه دار در سه سطح مقدماتی،تکمیلی وتخصصی،تشکیل شورای امر به معروف ونهی از منکر در اصناف،تشکیل شورای امر به معروف در حوزه گردشگری ودر مساجد با محوریت ائمه جماعات و…از جمله برنامه های مدنظر ما در این ستاد خواهد بود.

دکتر محمد رضا فخاریان،مدیر کل بیمه سلامت استان قم که در غرفه بیمه سلامت درحال پاسخگویی به مراجعان است، خبر از تصفیه مطالبات مراکز درمانی می دهد و اظهار می دارد:کلیه مطالبات مراکز درمانی سال۹۶ از بیمه سلامت را تصفیه نمودیم ودر سال آینده نیز به سمت الکترونیکی کردن خدمات خود مانند نسخه نویسی الکترونیکی و.. گامهای بیشتری برخواهیم داشت.

وی گفت:اسناد بستری نیز در آینده نزدیک مکانیزه خواهد شد .

همچنین تکمیل طرح استحقاق سنجی ورفتن به سمت حذف دفترچه ها نیز از دیگر برنامه های ما در سال آینده خواهد بود.

وی در پایان از مردم خواست که برای دریافت پاسخ ها به سوالات بیمه ای خود درحوزه بیمه سلامت ،با سامانه ۱۶۶۶تماس حاصل نمایند.

گزارش از حسین کبابی

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

  1. ناشناس

    سلام
    گزارش خوبي بود

  2. غلامي

    سلام گزارش خوبي بود

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی