شما اینجا هستید
اخبار استان قم » سطح تعامل و همکاری پلیس راه و راهداری و حمل ونقل قم عالی است

ابوالفضل جمالی در دیدار صمیمانه فرمانده انتظامی استان قم عنوان کرد : سطح تعامل و همکاری پلیس راه و راهداری و حمل ونقل ( استان قم ) عالی و موجب افزایش ضریب ایمنی و تسهیل ترافیک درمحورهای جاده ای شده است .

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قم با حضور صمیمانه  فرمانده انتظامی  و رییس پلیس راه استان قم در اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قم ،  از خدمات مدیر کل ، معاونین ودیگر کارکنان این اداره کل تقدیر به عمل آمد  ،

درابتدای این دیدار عاری از تکلف ، همراهان با حضور در مرکز مدیریت راههای این اداره کل ضمن آشنایی با نحوه ارائه خدمات موضوعه توسط این مرکز بر ضرورت تقویت و توسعه ساختارهای آن  تاکید نمودند .

درادامه ابوالفضل جمالی مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قم درسخنانی ضمن عرض خوش آمدگویی ، عنوان کرد : بحمدا… سطح تعامل و همکاری های دو دستگاه خدمتگزار جاده ای ( پلیس راه و راهداری و حمل و نقل ) عالی و موجب افزایش ضریب ایمنی و تسهیل ترافیک در محورهای جاده ای استان شده است .

وی افزود : با اینکه اداره کل متبوع آمادگی تعامل و همکاری همه جانبه با تمامی دوایردولتی  و دستگاههای خدمتگزار را دارا میباشد اما اولویت ارتباطی این مجموعه ، تعامل درراستای تامین ایمنی حداکثری و صیانت از محورهای جاداه ای استان می باشد .

جمالی خاطر نشان ساخت : با عنایت به ضرورت احداث ابنیه مورد نیاز پلیس راه ( قرارگاه ، پاسگاه و اماکن استقرار فصلی ) و پی گیری های به عمل آمده ، انشا… در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ، شاهد بهره برداری از ساختمان درحال احداث پاسگاه پلیس راه قم – سلفچگان باشیم .

درادامه این دیدار سردار آقاخانی فرمانده انتظامی استان قم در سخنانی ضمن قدردانی ازهمکاری و تعامل مطلوبی که فی مابین راهداری و حمل ونقل و پلیس راه استان قم وجود دارد ، اظهار داشت : این دودستگاه خدمتگزاربه مثابه پیکری واحدند که اقدامات آنها مکمل یکدیگر است .

وی ضمن تاکید بر اهمیت بهره مندی از ظرفیتهای اطلاع رسانی بصری در قالب درج پیامهای ایمنی ، عنوان کرد : ترتیبی اتخاذ گردد تا با استفاده ازظرفیت بیلبوردهای جاده ای نسبت به انتقال مفاهیم ایمنی به کاربران جاده ای اقدام گردد .

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی