شما اینجا هستید
اخبار استان قم » سارق کارگاه نجاری به ۱۰ فقره سرقت اعتراف کرد

رئيس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان از دستگيري یک سارق کارگاه نجاری در قم خبر داد و گفت: متهم در تحقيقات مأموران به ۱۰ فقره سرقت اعتراف کرد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم، سرهنگ “احمد کرمي” در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس،‌ اظهارداشت: در پي وقوع چندين فقره سرقت از کارگاه های نجاری در قم، ‌موضوع در دستور کار مأموران پليس آگاهي استان قرار گرفت.

به گفته وي، در ادامه با انجام اقدامات پليسي، یک نفر در این رابطه شناسایی، دستگیر و به پلیس آگاهی استان منتقل شد.

رئيس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان قم افزود: نامبرده از قبل، محل هاي مورد نظر را شناسايي و در فرصتي مناسب اقدام به سرقت مي کرد که در ادامه طی تحقیقات به ۱۰ فقره سرقت اعتراف کرد.

سرهنگ کرمي گفت: در نهايت متهم به همراه پرونده متشکله براي انجام مراحل قانوني تحويل مرجع قضائي استان شد.

////////////////////////////

توقیف محموله ۵ میلیاردی لوازم التحریر قاچاق در قم

جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف محموله ۵ میلیارد ریالی لوازم التحریر قاچاق در قم خبر داد.

سرهنگ “صیاد درویشی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس و در تشریح این خبر، اظهارداشت: در پی اخبار واصله مبنی بر اینکه راننده يک دستگاه کاميون کشنده قصد دارد محموله لوازم التحریر قاچاق را از یک استان غربی و با عبور از محور مواصلاتی استان قم به تهران منتقل کند، بلافاصله موضوع در دستور کار مأموران آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: با هماهنگی مقام قضائی، کارآگاهان به محل های مورد نظر اعزام و پس از کنترل تردد خودروهای عبوری، کاميون مورد نظر را شناسایی و متوقف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان قم افزود: راننده کامیون اذعان داشت خودرو حامل لوازم التحریر بوده که از گمرک به مقصد تهران در حرکت است بر همین اساس وی، يک فقره بارنامه انواع لوازم التحرير، يک برگ تصوير پروانه حمل کالا و تصوير يک برگ توزين را به کارآگاهان ارائه کرد.

سرهنگ درویشی خاطرنشان کرد: با راهنمایی راننده، صاحب کالا شناسایی و با حضور وي کانتينر تخليه شد که با شمارش کالاها و ارسال نمونه به گمرک قم کارشناسان اعلام کردند بخشي از کالا حدود ۵ میلیارد ریال با اسناد ابرازي مطابقت ندارد.

جانشین فرمانده انتظامی استان قم گفت: سرانجام متهمان به همراه پرونده متشکله برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شدند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی