شما اینجا هستید
اخبار استان قم » دشمنی آمریکایی ها با ایران اساسی و عمیق است

امام جمعه کهک با اشاره به فرمایش های مقام معظم رهبری که دشمنی امریکایی با ایران را مبنایی، عمیق و مستمر دانستند؛ گفت: آمریکایی ها اساسا نمی خواهند جمهوری اسلامی ایران وجود داشته باشد
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری  رهپویان قم ،حجت السلام میرمومنی در خطبه های نماز جمعه این هفته کهک با اشاره به خروج آمریکا از برجام گفت: آمریکا اساسا به هیچ تعهد و عهدنامه ای در نظام بین المللی پایبند نبوده و این فقط مختص ایران نیست .
وی در ادامه با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدا مسئولان گفت: همه باید بدانیم اروپاییان طبق یک قاعده کلی و تجربه تاریخی آمریکا را رها نمی کنند، پس حتما در بحث حفظ برجام مسئولان باید تضمین های لازم را به ویژه از سه کشور انگلیس، فرانسه و آلمان بگیرند.
خطیب نماز جمعه کهک، همچنین بر رعایت بندهای مورد اشاره مقام معظم رهبری در مذاکره با اروپاییان تاکید کرد.
او در ادامه با بیان اینکه ایران در ۴۰ سال گذشته حوادث فراوانی از قطع رابطه سیاسی و تحریم های اقتصادی و جنگ تبلیغاتی را با تدبیر پشت سر گذارده است، اظهار داشت: مدیران باید با سیاست و تدبیر کشور را مدیریت کنند.
امام جمعه کهک با اشاره به حامیان و طرفداران تعامل با آمریکا گفت: تجربه برجام به کسانی که طرفدار هم افزایی با آمریکا بودند نشان داد که سران این کشور به هیچ تعهدی پایبند نیستند.
وی در ادامه افزود: نسل جوان باید بدانند و بیدار باشند که فقط می توانیم به خودمان متکی باشیم و در زمینه تولید ملی به انها فضای لازم برای تولید و اشتغال بدهیم.. گفتنی است سخنران پیش از خطب های نماز جمعه این هفته شهر و بخش کهک حمیدرضا اسماعیلی رییس هیت مدیره شرکت تعاونی بخش کهک بود که به مناسبت روز دهیاری ها در سخنانی به عملکرد دهیاران روستاهای بخش پرداخت و گفت :تعالی و پیشرفت روستا ها مدیون زحمات و تلاشهای دهیاران است . وی همکاری مردم در روستاها را ضامن ثمره و بازدهی مناسب و موجبات تحول در انجام پروژه ها در روستاها دانست.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی