شما اینجا هستید
بین الملل »  دست نُجَباء به خون سربازان امریکایی آغشته است

«جو ویلسون»، «برد شرمن»، «استیو چابوت» و «تام سوزی» چهار نماینده کنگره امریکا اعلام کردند که از هر اقدامی جهت ملزم نمودن کاخ سفید به تحریم مقاومت اسلامی نُجَباء و سایر گروه‌های مقاومت عراقی حمایت می‌کنند، زیرا دست آن‌ها به خون سربازان امریکایی آغشته است.

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری رهپویان قم ،چهار تن از نمایندگان کنگره امریکا اعلام کردند که از لایحه تحریمی علیه مقاومت اسلامی نُجَباء حمایت می‌کنند.
در این لایحه خصمانه که “تحریم گروه‌های وابسته به ایران” عنوان گرفته، تنبیهات اقتصادی علیه جنبش‌های مقاومت اسلامی از جمله نُجَباء پیش‌بینی شده است.
بنا بر مندرجات صفحه شخصی «جو ویلسون» نماینده جمهوری‌خواه ایالت کارولینای جنوبی در کنگره امریکا، علاوه بر نامبرده، «برد شرمن» نماینده دموکرات ایالت کالیفرنیا، «استیو چابوت» نماینده جمهوری‌خواه ایالت اوهایو و «تام سوزی» نماینده دموکرات نیویورک، اعلام کرده‌اند که از هر اقدامی جهت ملزم نمودن کاخ سفید به تحریم مقاومت اسلامی نُجَباء و سایر گروه‌های مقاومت عراقی حمایت می‌کنند.
«جو ویلسون» در توضیح علت حمایت از لایحه تحریمی علیه نُجَباء گفت: دست این گروه به خون سربازان ارتش ایالات‌متحده آغشته است و از سال ۲۰۱۱ بدین‌سو، بارها به نیروهای نظامی ما حمله کرده‌اند.
«برد شرمن» در همین راستا مدعی شد: نُجَباء حقوق بشر را نقض و ما را به‌صورت علنی تهدید می‌کنند.
«استیو چابوت» نیز با پراهمیت قلمداد کردن لایحه مورد اشاره، افزود: آن‌ها دست‌نشانده نیروی قدس سپاه پاسداران هستند و از روحانیون ایرانی اطاعت می‌کنند.
همچنین «تام سوزی» راجع به علت پشتیبانی خود از لایحه ضدنُجَباء اظهار داشت: آن‌ها شبه‌نظامیانی تحت حمایت قاسم سلیمانی هستند و از او فرمان می‌برند؛ به همین دلیل باید مجازات شوند.
گفتنی است این لایحه در صورت تصویب، دولت امریکا را مکلف می‌کند که گروه‌های مذکور در متن مصوب را هدف تدابیر تحریمی و جرائم مالی قرار دهد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی