شما اینجا هستید
اخبار استان قم » دستگیری سارقان ساختمان های نیمه کاره در قم

رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری سارقان ساختمان های نیمه کاره در سطح استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ” احمد کرمی” در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر سرقت از ساختمان های نیمه کاره درسطح استان، بلافاصله موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران به محل مورد نظر اعزام و متوجه شدند از ساختمان نیمه کاره موصوف یک درب آهنی توسط سارق یا سارقان احتمالی به سرقت رفته است.

سرهنگ کرمی ادامه داد: کارآگاهان با انجام یکسری اقدامات پلیسی پی بردند یک فقره دیگر از سرقت ساختمان نیمه کاره بوقوع پیوسته که با توجه به اینکه احتمال دو سرقت از سارقان مورد نظر متصور است، تحقیقات خود را در این زمینه آغاز کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان اضافه کرد : پس از بررسی های صورت گرفته مشخص شد در ساختمان نیمه کاره دیگر، دو عدد شمشه ودو عدد پنجره و درب ساختمان به سرقت رفته است.

سرهنگ کرمی بیان داشت: ماموران پس از تلاش های صورت گرفته نهایتاً درگشت زنی نامحسوس از ضایعات فروشی های سطح استان اموال سرقتی را شناسایی و سارق و خریدار اموال مسروقه را دستگیر می کنند.

وی عنوان کرد: با به کارگیری یکسری تحقیقات پلیسی و ارائه مدارک و مستندات مربوطه توسط ماموران، سارق و مالخر چاره اي جز بيان حقيقت نداشتند و به سرقت موصوف اعتراف کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان گفت : در نهایت پرونده ای در این خصوص تشکیل و متهمان با صدور قرار قانوني مناسب روانه زندان شدند.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

  1. خرید بک لیتک

    وای خیلی خوبه ساییتون

    • حسین کبابی

      خوبی از خودتونه بزرگوار

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی