شما اینجا هستید
اخبار استان قم » خدمت رسانی به ٤٠٠ هزار بیمه شده تامین اجتماعی درقم

بیمه شدگان تحت پوشش تامین اجتماعی استان قم بیش از ٤٠٠ هزار بار در هشت ماهه نخست امسال به تنها بیمارستان تامین اجتماعی قم مراجعه نموده اند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رهپویان قم،دکتر داود علیمحمدی مدیر درمان استان قم گفت:بیمارستان  ١٢٠ تختخوابی امام رضا (ع) قم در هشت ماهه نخست امسال به بیش از ٤٣٣ هزار بار مراجعه خدمت درمانی ارائه نموده است.

دکتر علیمحمدی در ادامه گفت: بیمه شدگان تحت پوشش تامین اجتماعی در مدت یاد شده ١٦٢ هزار بار به پزشکان عمومی،٤٢ هزار بار به پزشکان متخصص،٨٦٠٠ بار به دندانپزشک،٢٠٨ هزار بار به بخش های پاراکلینیک و بیش از ٧٨٠٠بار از خدمات جراحی وبستری بیمارستان بهره مند شده اند.

مدیر درمان استان قم با اشاره به مراجعه گسترده و تقاضای بسیار بالای بیمه شدگان برای دریافت خدمت در بیمارستان امام رضا (ع) گفت:با تمام ظرفیت و امکانات موجود در حال ارائه خدمت به بیمه شدگان می باشیم و تلاش می کنیم همه خدمات با توجه به حجم بالای مراجعه ،از استاندارد های لازم علمی برای بهبود بیماران  برخوردار باشد.

دکتر علیمحمدی اظهار امیدواری کرد :مجموعه مدیریت درمان استان قم  بتواند با یک بیمارستان ملکی و سه مرکز سرپایی  در کنار بیش از ٨٠٠ مرکز طرف قرارداد درمانی و پاراکلینیکی استان قم در تولید و پوشش درمان بیمه شدگان نقش موثری ایفا نماید.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی