شما اینجا هستید
اخبار استان قم » «تقدیر ویژه» از شرکت آب وفاضلاب قم درراستای توسعه فرهنگ اقامه نماز

شرکت آب و فاضلاب استان قم در ارزیابی‌های ستاد اقامه نماز استان در خصوص پرداختن به امر نماز موفق به کسب عنوان «تقدیر ویژه» شد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قم، مدیر ستاد اقامه نماز استان در نامه‌ای خطاب به دکتر صادق پور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم اعلام کرد: ارزیابی و داوری عملکرد سال ۹۶ دستگاه‌ها در امر نماز با تشکیل هیئت ارزیابی و داوری آغاز شد.

محمد خامه یار در این نامه، ارزیابی علمی و واقع‌بینانه، گروه‌بندی دستگاه‌های اجرایی، پرهیز از مقایسه عملکرد دستگاه‌ها، نتایج و دستاوردهای برنامه‌ها و فعالیت‌ها، بررسی دقیق رعایت فرایندهای استاندارد برنامه‌های اقامه نماز، لحاظ کردن خلاقیت‌ها، ابتکارات، مستندسازی عملکرد را از جمله رویکردهای ستاد اقامه نماز استان در فرایند ارزیابی و داوری دانسته است.

وی همچنین خاطرنشان کرده است: بر اساس یافته‌های هیئت ارزیابی و داوری از گزارش‌ها و مستندات ارسالی شرکت آب و فاضلاب استان قم توانست با کسب ۹۳ امتیاز موفق به کسب عنوان «تقدیر ویژه» شود.

رئیس هیئت داوری و ارزیابی عملکرد دستگاه‌های استان در امر نماز، برگزاری نماز جماعت در ستاد مرکزی و ادارات وابسته همه‌روزه با حضور مدیران و کارکنان، تجهیز و آماده سازی نمازخانه‌های مناسب در ادارات وابسته، برگزاری جشن تکلیف فرزندان صنعت آب و برق  استان، حضور دبیر ستاد اقامه نماز آبفا در دوره‌های آموزشی، اجلاس و جلسات فصلی و برگزاری برنامه تجویدالصلاه ویژه همکاران را از جمله نقاط قوت شرکت آب و فاضلاب در این ارزیابی عملکرد اعلام کرده است.

خامه یار در ادامه این نامه بر حضور ائمه جماعات شرکت در دوره‌ها مرتبط، به‌روزرسانی بانک جامعه اطلاعات نماز شرکت، استمرار مسابقه کتاب‌خوانی با موضوع نماز ویژه همکاران و خانواده‌های آن‌ها و استمرار تجلیل از فعالان و خادمان نماز تاکید کرده است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی