شما اینجا هستید
اخبار استان قم » تصویب پرداخت ۱۹۰ میلیارد تومان تسهیلات به بخش تولید قم

معاون استاندار قم با اشاره به تصویب پرداخت ۱۹۰ میلیارد تومان تسهیلات به بخش تولید قم اظهار داشت: روند پرداخت تسهیلات کند است و در این زمینه نیازمند
تسریع در فرایندهای ارائه ی تسهیلات هستیم.
به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از روابط عمومی استانداری قم مهرداد غضنفری معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار قم در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان قم طی سخنانی حفظ و ایجاد اشتغال را در گرو رونق تولید دانست و گفت: تولید هم در گروی سرمایه گذاری است و بانک‌ها در این زمینه مسئول هستند.
وی سودهای بالای تسهیلات بانکی را یکی از مشکلات تولیدکنندگان عنوان کرد و افزود: دولت در این زمینه تسهیلات با بهره ی پایین تر در اختیار تولیدکنندگان قرار می دهد.
معاون استاندار قم همچنین با بیان اینکه برای پرداخت تسهیلات طرح رونق تولید در استان قم به میزان ۱۹۰ میلیارد تومان مصوبه داریم، خاطرنشان کرد: روند پرداخت این تسهیلات کند است و نیازمند اصلاح فرایندها و تلاش بیشتر بانک ها و دستگاه های مسئول برای تحقق سهم استان قم هستیم.
در این جلسه مسائلی همچون درخواست برای تفویض اختیار به دستگاه های استانی برای ارائه ی تسهیلات به واحدهای تولیدی صنعتی بزرگ، بهره برداری از نیروگاه
های برق آبی و بهره برداری و در مدار قرار گرفتن آزمایشی نیروگاه ۱۰ مگاواتی غدیر تا نیمه ی آبان مطرح گردید.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی