شما اینجا هستید
اخبار استان قم » تصادف خسارتي مستند سازي و مسير باز شود وگرنه جریمه میشوید

رئيس پليس راهور استان قم گفت: رانندگان در حادثه رانندگي خسارتي، براي جلوگيري از راهبندان مي توانند از صحنه تصادف براي ارائه به کارشناس پليس راهور مستندسازي و مسير تردد مردم را باز کنند.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم، سرهنگ “احمد پوربافراني” رئيس پليس راهور استان قم در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، اظهارداشت: بر اساس آئين نامه راهنمايي و رانندگي در تصادفات خسارتي که صرفاً به خودروها خسارت مالي وارد شده، رانندگان مي توانند قبل از رسيدن کارشناس پليس راهور براي جلوگيري از بروز ترافيک و راهبندان نسبت به انتقال خودرو به حاشيه معابر اقدام و در غير اين صورت پليس مي تواند طرفين را مبلغ پانصد هزار ريال جريمه کند.

وي در ادامه خاطر نشان کرد: از رانندگان درخواست داريم صحنه ي تصادفات خسارتي را علامت گذاري و با مستندسازي براي ارائه به پليس راهور، مسير را براي تردد ساير خودروها باز کنند.

رئيس پليس راهور استان قم در بخش ديگري از سخنان خود ضمن تاکيد بر برگزاري هر چه باشکوه تر مراسم نيمه شعبان در قم اظهار داشت : در اين رابطه جلسات و کميته هاي فرعي در استانداري قم و با حضور استاندار  قم ، توليت مسجد مقدس جمکران و معاونان اجرايي مسجد مقدس و همچنين پليس استان قم تشکيل شده است وهماهنگی های لازم نیز در این زمینه انجام شده است.

وي در ادامه با اشاره به تمهيدات پليس راهور استان قم، تصريح کرد: براي برگزاري هر چه باشکوه تر برگزار شدن اين مراسم به صورت ميداني به همراه مسئولان شهرداري از وضعيت موجود در اطراف مسجد مقدس جمکران بازديد و امسال با توجه به پيش بيني خيل عظيم مسافران و زائران به پارکينگ هاي اطراف مسجد مقدس جمکران افزوده خواهد شد.

سرهنگ پوربافراني درپایان  تاکيد کرد: امسال در مسيرهاي منتهي به مسجد مقدس جمکران کمترين محدوديت را اعمال خواهيم کرد تا مشکل چنداني از لحاظ تردد زائران بوجود نيايد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی