شما اینجا هستید
اخبار استان قم » تخصیص اعتبار به استان قم، متناسب با درآمدهای استان خواهد بود

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان‌قم در حاشیه چهارمین جلسه ستاد درآمد و تجهیز منابع استان به خبرنگاران گفت: بر اساس تفاهم نامه ای که اخیراً بین سازمان مدیریت و وزارت اقتصاد منعقد شده است، تخصیص اعتبارات استانی متناسب با درآمدهای هر استان خواهد بود.
به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم،عادل علیپور اظهار داشت : هدف از انعقاد این تفاهم نامه،کمک به تامین اعتبارات هزینه ای و تملک دارایی سرمایه ای استانهاست که اجرای مطلوب این طرح، به توزیع عادلانه اعتبارات استانی می انجامد.
علیپور در ادامه تصریح کرد: منابع و مصارف مازاد درآمد استانی و سهم استان از مازاد درآمد در این تفاهم نامه به خوبی دیده شده است.
نماینده وزیر اقتصاد در استان قم ادامه داد: وصول اعتبار بیشتر برای استان، منوط به تلاش و کوشش دستگاههای درآمد زا و همکاری شهروندان عزیز است و وصول درآمد بیشتر، مستقیما در سطح رفاه شهروندان و توسعه همه جانبه استان، موثر است.
وی با مثبت خواندن طرح تخصیص اعتبارات استانها بر اساس وصول درآمد ، عنوان  کرد: این مهم، باعث میشود که هر پرداخت مالیاتی، گمرکی و واریز به خزانه، با احساسی مثبت تر از گذشته از سوی شهروندان صورت گیرد.
وی در پایان اظهار داشت : از اصحاب رسانه استان ، اشخاص موثر و سخنوران مذهبی، ائمه جمعه و جماعات، انتظار همراه کردن شهروندان را با دستگاههای اقتصادی و درآمد زای استان داریم تا مردم ترغیب شوند در اسرع وقت و با اقبال مضاعف، نسبت به پرداخت دیون قانونی خود اقدام کنند و بدانند که همراهی آنها در توسعه شهر کریمه اهل بیت موثر واقع میشود و عدول از پرداخت دیون قانونی، تضییع حقوق سایر شهروندان است.
همچنین مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان قم ارتقا فرهنگ پرداخت دیون قانونی بویژه دیون مالیاتی، گمرکی و جریمه ای را منوط به تحقق رسالت فرهنگی و اجتماعی رسانه های استان دانست.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی