شما اینجا هستید
اخبار استان قم » بوستان نرگس یک ظرفیت بزرگی است اما ازتمام ظرفیت‌ آن اسفاده نمی‌شود

رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: تعامل میان شهرداری و شورای شهر از عوامل بسیار مهم پیشرفت و توسعه شهری است که در حال حاضر همکاری و همدلی بسیار خوبی میان شهرداری و شورای شهر وجود دارد و هدف همه ما استفاده از همه ظرفیت‌ها برای ارائه خدمات بهتر به شهروندان و توسعه شهر قم است.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم، عبدالله جلالی در مراسم افتتاح ۲۶ پروژه منطقه ۴ شهر قم که در مسجد امام حسین(ع) منطقه ۴ برگزار شد، اظهار کرد: این مسئله که گفته می‌شود شهر قم در مسیر توسعه و پیشرفت قرار دارد یک واقعیتی است که برای همه مردم شهر مشهود است و بدون تردید با مشارکت شهروندان در ابعاد مختلف، این توسعه و پیشرفت سرعت و شتاب بیشتری پیدا می‌کند تا بتوانیم به آنچه که شایسته شهر مقدس قم است، دست پیدا کنیم.
رئیس شورای اسلامی شهر قم افزود: شهر یک موجود زنده است و دائما باید به نیاز‌های شهر پاسخ داده شود و این از وظایف مجموعه مدیریت شهری است.
جلالی با بیان اینکه شورای اسلامی شهر قم تلاش می‌کند تا تمام شهر از خدمات یکسان بهره‌مند شوند، خاطرنشان کرد: در بسیاری از شاخص‌ها، منطقه ۴ سرآمد است و امیدواریم که این پیشرفت‌ها در منطقه ۴ به مراتب بیشتر شود اما نباید از دیگر مناطق نیز غافل شویم و باید در راستای عدالت اجتماعی به دیگر مناطق نیز توجه داشته باشیم.
وی ادامه داد: تعامل میان شهرداری و شورای شهر از عوامل بسیار مهم پیشرفت و توسعه شهری است که در حال حاضر همکاری و همدلی بسیار خوبی میان شهرداری و شورای شهر وجود دارد و هدف همه ما استفاده از همه ظرفیت‌ها برای ارائه خدمات بهتر به شهروندان و توسعه شهر قم است.
رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: در حال حاضر در شرایط سخت اقتصادی قرار داریم و از لحاظ درآمدی نسبت به سال‌های گذشته کاهش داشته‌ایم اما ما همچنان مسیر پیشرفت و توسعه شهری را با قدرت دنبال می‌کنیم و در شورای پنجم عهد کرد‌ه‌ایم که همواره حامی شهروندان و پشتیبان شهرداری باشیم.
جلالی اظهار کرد: بوستان نرگس یک ظرفیت بزرگ و مهمی است اما از تمام ظرفیت‌ آن اسفاده نمی‌شود و به نظر می‌رسد که می‌توان این بوستان را به خانواده‌ها اختصاص داد و این کار بسیار خوب و ارزشمندی خواهد بود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی