شما اینجا هستید
اخبار استان قم » به زودی برای خبرنگاران تخفیفات ویژه تعرفه ای اعمال خواهد شد

رئیس درمانگاه پوست وموی ایرانیان قم دربازدید از پایگاه خبری رهپویان قم گفت :به زودی برای خبرنگاران تخفیفات ویژه تعرفه ای اعمال خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ، دکتر طاهایی رئیس درمانگاه پوست وموی ایرانیان قم که صبح امروز به همراه تعدادی از اصحاب رسانه از دفتر  پایگاه خبری رهپویان قم  بازدید کردند اظهار داشت :به زودی در درمانگاه پوست وموی ایرانیان برای خبرنگاران تخفیفات ویژه تعرفه ای اعمال خواهد شد.

وی با اشاره به جایگاه اصحاب رسانه وتاثیر گذاری آنان درجامعه خاطر نشان کرد:ماهمواره در درمانگاه خود سعی نموده ایم که بارویی باز پذیرای اصحاب رسانه باشیم وبرهمین اساس در نظر داریم به زودی یک تسهیلات ویژه ای برای این زحمت کشان بی ادعا در نظر بگیریم.

سردبیر پایگاه خبری رهپویان قم نیز به تشریح فعالیت های این پایگاه خبری پرداخت واظهار داشت: با توجه به اینکه ما از معدود پایگاه خبری دوزبانه استان قم هستیم که مخاطبین زیادی در کشورهای منطقه داریم وزبان گویای استان به جهان هستیم،متاسفانه از هیچ گونه حمایتی برخوردار نیستیم وبیشتر هزینه محور هستیم تا در آمد زا.

وباتوجه به اینکه ما به هیچ ارگان ونهادی وابسته نیستیم،سعی کردیم که در درج اخبار خود همواره استقلال خود را حفظ نموده وتنها اخلاق رسانه ای را رعایت کنیم.

درپایان این دیدار،تعدادی از اصحاب رسانه که برای تبریک روز خبرنگار به دفتر پایگاه خبری رهپویان قم آمده بودند،به بیان دیدگاه های خود به رئیس درمانگاه پوست وموی ایرانیان پرداختند.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی